Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dorien

    veterán

    válasz kromatika #85401 üzenetére

    Meze 99 Classic - Nem rossz ezzel a 3 gen. párnával sem. (Igazából azt sem tudom, hogy mi a különbség a 2. és 3. gen. között.) Kicsit U-nak érzem vele a hangot, a mély és a magas teteje ki van emelve, míg a középmagas inkább csillapítva van, kicsit elvesznek ott a részletek. A Yaxi stPad2 viszont nagyon bevált. Ugyanolyan kényelmes (ha nem kényelmesebb), viszont sokkal kiegyenlítettebb vele a hang. A mélyek baromi markánsak így, mégsem másznak rá a közepekre. Az összes hangszerhang, énekhang erőteljes, kellően testes. Fericskének igaza van, így egy jókora NAD Viso HP50 upgrade-nek tekinthető a fejes. A tér nagysága és a tónus hasonló, de amúgy minden másban jobbnak tartom a 99 Classic-ot. Összehasonlíthatatlanul kényelmesebb, nem nyom, nem szorít, a mélyek nem fájdalmasan ütnek, hanem kellő erővel, és ahogy írtam, nagyon markáns a jelenlétük a zenében, anélkül, hogy rátelepednének a hangkép egészére. A magasok is a helyükre kerültek. Baromi folyékony, zenei produkció, ezzel a fejessel tényleg piszokul el lehet merülni a zenében. Most már értem, hogy miért volt az a nagy hype, amikor megjelent. :K

    "Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 85.000Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

Új hozzászólás Aktív témák