Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz s4tch #82043 üzenetére

    Nem hallgattam még egyiket sem, illetve mint írtam, egy Sound Blaster E5 van forrásnak (jelenleg), esetleg kicsit később nyitott vagyok egy jobb mobil erősítőre, mint egy fiio q5. Gondolom ez azért nem rossz forrás lossless hallgatáshoz. Az E5 is, ugyan messze nem audiofil cucc, de azért 60 ezer forint körül mozog, tehát nem egy 500 forintos szint.
    A HD650 azért merült fel, mert az av-online-on, ahol elsőnek találtam review-t a Meze-ről, erről is írtak (átfutottam a felsőközép kategóriás füles teszteket). Rákerestem, árban pedig a 660 és a 600 között lenne, ugyanakkor írta Sinesol kolléga hogy a 600-asnak a 770-hez képest kicsit kevés a mélye, de a 660-ast is említette. Ezért gondoltam hogy árban a kettő között van, megkérdezem mi a helyzet vele.

    Biztos nagyon random amit írok, de ez azért van, mert nincs 100%-ig kőbevésett elképzelésem, lévén nem értek hozzá, ezért kérdeztem itt. Eddig olyan füleseim voltak (amióta jobb füleseket veszek), mint az ATH-M50 és a DT770 Pro. Szerettem mindkettőt, utóbbi ma a fő otthoni fülesem. Viszont mindkettő zárt. Tehát most kacsingatok egy fokkal feljebb lévő fülesek felé, és kíváncsi lennék a nyitott fülesekre, mert eddig mindig zártakat vettem. Ennyi. Bízom benne, hogy van még a 770 felett olyan füles, amihez nem kell 400+ ezres erősítő, hogy élvezni lehessen Erre lőttem be az árkategóriát, amit még áldoznék érte (nyílván a tetőt kevésbé szeretném kiadni érte mint az alját), meg pár dolgot, amit szeretek a jelenlegi 770-ben (velúr tappancs, ami kellően nagy, hogy ne nyomja le a fülemet). Írtam milyen zenéket szoktam hallgatni. Ennél sajnos nem nagyon tudok konkrétabb lenni, de leginkább ajánlásokért jöttem. A Meze-ről nem is hallottam eddig, szóval már mindenképp hasznos volt, de igyekszek összeszedni pár konkrét típust, amit meghallgathatok, ha arra kerül a sor, és ezt árban sorrendbe tenni, hogy mennyiben is van értelme gondolkodni.

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák