Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K1LLMy53Lf

    senior tag

    válasz K1LLMy53Lf #80207 üzenetére

    Tegnap megérkezett az Audio-GD 11.28 music verzió és egyelőre úgy néz ki marad is, legalábbis nagyon tetszik, amit hallok vele a jelenlegi cuccommal, ami egy Trinity Audio Phantom Master iem. Ez így tudom, hogy nehéz dió, mert elég kicsi az esély rá, hogy bárki is hallotta már ezt a fülest (és amennyiben igen, kérdés a forrás, illetve, hogy a 12 vetőcső közül melyikkel stb-stb).

    szóval... inkább abból indulok ki, hogy a K550es még mindig túl világos számomra (jumperekkel nem játszottam, így a default beállításokkal).

    Nyitottból szerintem bevállalok egy AKG K712 Pro-t, de ezt ugye csak bizonyos esetben tudom hallgatni (pl nem éjjel, amikor párom épp aludni próbálna :)) ), és mivel tegnap sikerült ~7-8órát hallgatni az IEM-em, ezért gondoltam egy fejes jobb lenne egészségügyi szempontból mindenképpen, illetve hangban feljebb lépnék akkor már.

    Ezért ehhez a DAC/AMP-hoz keresnék valami passzoló zárt fejest.

    Ahogy korábban írtam: (tényleg!!!) enyhe mélykiemelt/v-s hangkép, minél több mikrorészlettel, szeparációval. tér/levegősség nem szempont.
    Sajnos viszonyítani csak IEM-ekhez tudok, de pl ismertebbek közül: Piston 3 illetve Ostry KC06A mélykiemelése már sok. (hátha ez segítség)

    Mi az, ami képbe jöhet ~100k-ig? (ha jóval olcsóbb, az sem baj persze :) )

    (#80210) Ba cy lus: köszi a AKG K275 ötletet, de eddig nem sok mindent találtam róla, amit meg igen, az alapján nem biztos, hogy előrelépés lenne a jelenlegi IEM-emhez képest, de még próbálok utánaolvasni.

    Előre is köszi a segítséget :R

    [ Szerkesztve ]

    "...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

Új hozzászólás Aktív témák