Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz sirdond #66280 üzenetére

    Köszi, majd megpróbálok rákeresni, ugyanis a Beyer Amiron Home-hoz gyártanak fejest kábeleket, és egy-két visszajelzés igen csak pozitív volt, persze lehet tömény marketing is, ebben azért nem árt, ha az ember óvatos duhaj.
    Viszont még mindig nem tettem le, a fejes gyári kábelének az esetleges cseréjéről, volt is tavaly egy hamvába holt kísérletem [link] , de gyakorlatilag kivitelezhetetlen. Annyira egyedi kialakítású, vékony, a Beyer sülyesztett jack foglalata, hogy esélytelen ilyet beszerezni. Sikerült ugyan beszereznem, a fellelhető legvékonyabb házú jack csatlakozót, aminek az átmérője jó lenne, de annak meg a váll kialakítása olyan, hogy nem lehet emiatt a foglalatba dugni.
    Felvettem a kapcsolatot a hazai Beyer képviselővel, a Basys Kft-vel, előbb telefonon, majd emailba is, hogy nem-e tudnának ilyen jack csatlakozót beszerezni a gyártól, de kb. két hónapja csesznek válaszolni, így ez az út is bedugult.

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák