Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz fericske #61932 üzenetére

    nem:) egyszerűen csak nagyon rottyos hangja volt a dobozból kivéve. de tényleg nagyon. viszont, sokat javult pár óra alatt. ráküldtem 2-3 órányi bejárató hangot, a többi hallgatózás volt, így kb 5 óra üzem után már megjött a hangja.

    még mindig baromi kényelmes. annak ellenére, hogy on-ear. puha fülpárnák, nem feszít a fejpánt (emiatt mondjuk egy erősebb fejrázásnál le is eshet), jól is állítható akár ogre méretű fejre is. nagyon finom, puha anyagokból van. a vezérlői is jó helyen vannak. tegnap 1.5 órát volt a fejemen egyhuzamban, és egyáltalán nem zavart. szerintem hosszabb használatra is jó. a BT headset funkció telefonálásnál a mikrofonja hangja azért messze nem egy zajszűrt headset hangja, de vállalható. kb egy jobb kihangosító szintje.

    ennyi idő után tényleg nehéz még végleges ítéletet mondani, főleg, hogy nem állt be a hangja.

    az akg n60nc wireless-nek 3 üzemmódja van:
    - bluetooth (zajszűrés mindig aktív)
    - vezetékes (zajszűréssel)
    - vezetékes (passzív, lemerült aksival is megy)

    az első kettő hangja elég hasonló. nekem a bluetooth hangja az "oké" kategória, vezetékesen, zajszűréssel rendes hangforrásról hajtva nyilván jobb, a hangképe viszont nagyon hasonló ennek a két üzemmódnak: tele van basszussal. bluetooth-nál mintha még több lenne. az m50x-ben éreztem ezt. ez még lehet, hogy finomodni fog, de baromi sok a mélye.
    viszont, ez nem rossz! megmosolyogtató. gyakorlatilag bármilyen zenéből kellemesen zümmögős hangot csinál, de egy dnb-nél már kicsit sok. viszont, bluetooth: filmnézésre, youtube videóhallgatásra, vagy egyszerűen csak átlag zenehallgatásra teljesen jó. és hát ez a célja a fejesnek. egyébként már most sem szól rosszul (főleg BT-hez képest), de ennyi idő után még nem ítélkeznék.

    ami nagyon más, az a passzív üzemmód. eltűnik belőle a sok mély, és éppen jó lesz. szépen, tisztán szól, és sokkal kellemesebben, teljesen vállalható hangja lesz. nem azt mondom, hogy akár csak egy 50e-s fejesét eléri, de ez nem is arra való. viszont, kicsi a fejes, összehajtható, az ember magával viheti, és ebben az üzemmódban tisztességes hangot is kap tőle.

    összességében: nekem bejött. bejön a brummogós mély, a többi fejesemben nincs ennyi, és ez tényleg ideális filmezéshez vagy videókhoz. kényelmes, kompakt, hordozható, bluetooth.

    hangképek (az innnerfidelity oldaláról):

    3 üzemmód összehasonlítása

    bluetooth hangját az audeze sine-hoz hasonlítja

    a passzív vezetékes hangját meg a focal spirit one-hoz

    újra mondom: mindez pár órányi hallgatás után. szóval ezt vegyétek figyelembe.

Új hozzászólás Aktív témák