Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gzula[HUN]

    őstag

    válasz PrinceHerceg #40073 üzenetére

    Túl sok minőségi különbség szerintem nem lesz a 390-eshez képest. Nekem 2db M290-esem volt/van, az elsőt kb. 8 éve vettem. A 2-at használtan kici óccóé innen. Igaz, elsősorban alkatrésznek kellett. 3-5 évnél nem jósolok neki többet, hamar törik, mind ugyanott (a 2 "glória" tövénél). A gumi is nyúlik, és "macskásodik". Ez utóbbit megoldottam úgy, hogy ha már egyébként is szét kellett szedni, hogy össze ragasszam, akkor állítottam a gumin is. Annó kb. 5500 HUF volt, annyit simán megért. 10ezer+ ért körülnéznék, hogy nincs-e jobb vétel, de részemről ez inkább a minőségi hiányosságok miatt van, az összhatása bejön. Jelenleg is megvan még az (a 2.) M290-es tartaléknak.

    Figyelembe véve, hogy a "karosszérián" szinte semmit nem változtattak, szerintem az egyik legkényelmesebb füles ebben az árban. Totál a fül köré simul a párnája. Állítólag az M390-nek vékonyabb, mint az M290-nek, így kényelmetlenebb a párnája. Érdemes utána nézni, hogy melyikét "örökölte".

    Ha teszteled, engem azért érdekelne, hogy milyen. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó X2HR + Hifiman HE400SE https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

Új hozzászólás Aktív témák