Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz lezso6 #22412 üzenetére

    Magas emelése van (9kHz körül), ahogy szinte minden fejesnek ebben a kategóriában (amelyiknek nincs, annak valami más "defektje" van a linearitás rovására). Olyan nagyon nagynak sem nevezném, inkább csak "szokásos". A rezonancia ritka és elsősorban gyenge forrás esetén jelentkezik, és/vagy nagyobb hangerőn. Laptopról pl. tudom reprodukálni bizonyos számoknál, Essence One-on viszont még nem találkoztam vele normális hangerőn. Szériahibának nem nevezném, inkább fogalmazzunk úgy, hogy a magas a K550 leggyengébb pontja, kicsit mesterséges. Ennek ellenére egy remek fejhallgató szerintem, nagyon jó középpel és még ennél is jobb méllyel (főleg a sub tartomány). Tökéletes fejhallgató nincs úgy egyébként sem, ebben a kategóriában meg végképp, szóval inkább fordítsd meg a dolgot, és egyrészt úgy keress, hogy milyen hiba/hiányosság zavar a legkevésbé, ÉS milyen jellegű a forrás, amire rákötöd (nehogy véletlen a gyenge pontját hozza előtérbe a fejesnek, amit választasz, inkább kompenzálja azt).

Új hozzászólás Aktív témák