Új hozzászólás Aktív témák

  • s4tch

    veterán

    válasz letoltobeze #90049 üzenetére

    Még annyit tennék hozzá, hogy az Ananda nagyon jó fejes, így pár nap hallgatás után még a gyenge forrásaimról is úgy tűnik, hogy abban a ligában játszik, ahová eredetileg árazták. Jók a hangszerhangok, szép, sima magasai vannak, kellemes a tér, megszokta a fülem az Elearhez képest kevésbé hangsúlyos mélyeket is. Ahogy visszaemlékszem a Quad ERA-1-re, ahhoz képest élénkebb, részletesebb hang rémlik, bár nekem a Quad is nagyon tetszett. Az Amironhoz képest érettebb, szellősebb hang, az Amironban meglévő dög nélkül. Mindenképp lövök hozzá egy rendesebb forrást, megérdemli a tisztességes kiszolgálást.

    Úgy tűnik, hogy a Hifiman bontott dobozos termékei gyakorlatilag újak. Az Ananda mellett jött egy HE400i is, egy ujjlenyomat, egy porszem nincs rajtuk, a doboztól kezdve a kábeleken át a garipapírig minden új. A további árengedmény, amit a levelezés során adtak, csak hab a tortán. Szóval szerintem vedd nyugodtan a bontott dobozos Anandát/Aryát, és a különbözet mehet az Empyrian alapba. Gyakorlatilag használt árban adják a fejeseket, úgyhogy ha nem tetszik véletlenül, mehet ebayre, árában ki lehet belőle szállni. Én egyelőre nem fogok, úgy tűnik, marad egy darabig az Ananda.

Új hozzászólás Aktív témák