Új hozzászólás Aktív témák

  • crowgun

    tag

    Sziasztok!

    Egy Shure SRH840-es fejest használok. Néhány hete elkezdett érzékenyebb lenni a fülem, a jobboldali fül külső része néhány óra zenehallgatás után bedagad és le kell vennem a fülest. Pár óra pihentetés után megnyugszik. Elmentem a fülészetre, ahol kimosták a fülem, azt állították, hogy semmi probléma a fülemmel, de azért beutaltak hallásvizsgálatra. A hallásvizsgálaton közölték, hogy a referencia 0db-es érzékenységhez képest valamivel rosszabb a hallásom. Amikor a fejem közepére rakott készülék rezgését kellett hallgatni, akkor főleg a bal oldali fül hallotta hangosabban. Azóta megfigyeltem, hogy sok zenében az énekes mintha inkább bal oldalra állna a színpad közepéhez képest. Nem tudom, hogy ez normális-e vagy a hallásom térlokalizációja van-e eltolva, a hallásommal lehet-e a baj. Nem vagyok kibékülve a dologgal, mert a fülem még mindig érzékenyebb, hidegre, huzatra kifejezetten kellemetlen érzés támad a fülemben még akkor is, ha nem hallgattam zenét jó ideje, annak ellenére, hogy azt mondták, hogy nincs semmi gond. Valahogy a végére szeretnék járni a dolognak.

    Az lenne a kérdésem, hogy fejhallgatóval nektek is kicsit balra van eltolva a színpadkép, főleg az énekesek? Nyilván felvétele válogatja, de van egy általános tapasztalat, erre lennék kíváncsi. Volt valakinek hasonló problémája?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák