Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    No, végre kipróbáltam a cuccot. :))

    Nagyon jó. Ismételten azt kaptam amit vártam. Persze, még csak pár számot hallgattam meg, úgyhogy ez még csak hirtelen vélemény. Majd este tesztelem hosszasabban is.

    A mély szerintem tökéletes. Üti az agyamat. Ez kellett nekem. : ) Persze értem már mit értetek mélytúlsúlyon, meg mi az amikor a mély rászáll a többi hangra... Igen egy kicsit "buffog" a mély. De ez v.színűleg a szar EQ beállításaim miatt van. Ugyanis eléggé mélykiemelt. Már állítgattam egy kicsit, de még nem az igaz. De jó lesz az. A közepet tényleg nem nagyon érezni, talán azért mert "rászáll a mély", nem tudom. Magas van, még pont a kellemes határon.

    A párnái nagyon tetszenek. Kellemesen beleül a fülem! =) Összehasonlítottam a régi "gagyi HQ fejesemmel", hát mit ne mondjak. Abban ehhez képest nincs is mély :) Meg a hangok is olyan.. furábbak. Nem tudom erre mi a jó szó. Fura. Talán kisebb a tere? Nem tudom. Az tény, hogy ez szintekkel jobb mindenben. Mélyben meg aztán végképp.
    Majd még este, vagy reggel írok részletesebben ha lesz mivel kiegészítenem. Kipróbálom pl film / játék közben is.

    @Szakibá...:

    Köszönöm mégegyszer a nagyszerű ajánlatot! :R Te aztán tudsz csomagolni! :D Eljátszottam vele egy ideig mire sikerült kiszabadítani. Talán még egy kisebb robbanást is átvészelt volna a csomag! :R

    @PuMbA: Igen, ha tippelnem kéne, nekem is egyből a profithajhászás jutna eszembe először... Tényleg, néha felfigyeltem rá, hogy sok itthoni sztárnak nevezett emberke pl a megasztárosok és társai relatíve villámgyorsan kijönnek 1-1 albummal. Ott nem hogy stúdiómunka nincs mögötte, de még szellemi termék se nagyon.

    @krichd1: Ráguglizok, bár nekem ez már szerintem elég magas témakör lesz. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák