Új hozzászólás Aktív témák

  • Bl@tty

    tag

    Sziasztok!
    Nem tudtam megállni, csak megkérdezem a tapasztalt emberek véleményét.
    Számítógéphez, zenehallgatáshoz (ritkán játékhoz is) vennék fejhallgatót. Jelenleg integrált, később "normál" (minimum Asus Xonar DS) hangkártya mellé, 15 HUF alatti kategóriából. Zenéből elektronikus felé hajlok (vocal trance), de nem vetem meg a művészibb/lágyabb kategóriákat sem.

    Ki is néztem 2 jelöltet, meg is hallgattam őket (igaz 5 nap különbséggel), de nem tudok dönteni, mindkettő hangja tetszik. Ezek pedig:
    - Audio-Technica ATH-T300 (a T200-at még nem tudtam próbálni, az mennyivel "gyengébb"?)
    - Beyerdynamic DTX 710

    Árban pár százas a különbség, így az nem döntő. Tudom, a T300 zárt, a DTX710 nyitott, de ez sem nagyon billenti a mérleget semerre, otthon nem zavar sok zaj és én sem mást. Amit eddig pro/kontra tudok:
    - T300: kényelmesebbnek tűnik, de mintha a fejpánton lenne egy gyenge pont a hangszóró tartó "tövénél".
    - 710: Kicsit talán nyomja a fejem, de tartósabbnak tűnik a pánt és puhább a párnázása.

    Szeretnék segítséget kérni, hogy melyik lenne jobb választás. Előre is köszönöm. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák