Új hozzászólás Aktív témák

  • TGArtist

    tag

    Üdv mindenkinek!

    Ezt a hozzászólást elküldtem az Asus P5B-s topicba is, de ebbe a témába is beleillik, szóval ide is elküldöm.
    Elég kezdő vagyok a témában, és egyedül nem boldogultam, szóval úgy döntöttem, hozzáértők segítségét kérem. Van egy aránylag jó konfigom, Asus P5B alaplap, Intel E6420 proci, gyári hűtéssel, 2GB DDR2@800Mhz, Gigabyte GeForce 8880GTX 768MB.
    Olvasgattam anno a prohardver-en, hogyan lehet az E6400-as szériát húzni. Ott az írták, hogy nem kell még csak hűtést sem cserélni, a gyári hűtők ugyanis jól teljesítenek. Na most kipróbáltam mindent, lépésről lépésre végigcsináltam a leírtakat, de amint a BIOSban való állítgatás után (FSB, feszültség) újraindítottam a gépet, csak nagy fekete képernyő. Újraindítottam, még mindig feketeség. Vártam fél órát, bekapcs, megint. Az oldotta meg csak a problémát, hogy kivettem az alaplapból az elemet( ...), és visszatettem. Ekkor hajlandó volt alap BIOS beállításokon elindulni a gép. A kérdésem az lenne, hogy tudnátok-e egy NAGYON SZÁJBARÁGÓS útmutatást adni, lépésről lépésre, hogyan tudnék egy kis plusz sebességet előcsalni a procimból? Mindenre kíváncsi lennék, szóval BIOSfrissítéstől kezdve a legapróbb részletig. Előre is köszönöm!

    xbox live gamertag: XGabrielThornX

Új hozzászólás Aktív témák