Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pigsty

    aktív tag

    Sziasztok!

    Szeretnék venni egy igazán bele való terepmászó bakancsot!

    Szinte minden héten, hétvégén szoktam kirándulni, gyalogolni erdőben, változatos terepen, szikláson ritkán.
    Tavaszi, nyári időre még úgy-ahogy van egy régi futócipő, de télre, sáros időre nincs olyan, amivel bármikor bátran nekiindulnék.

    Olyan kellene tehát, ami több km-s sétáknál is kényelmes, talpán nem megy át a tüske, szög, törött üveg azonnal, és bírja a sarat, koszt, csapadékos időjárást, hóban-esőben is mászkálhatok vele, akár -10°Cban is, nyilván megfelelő zoknival. Az jó lenne, ha akár 5 centi mély vizes terepen se menne bele a víz.
    Másodlagos szempont a halk, csendes járás benne.

    Design kevésbé fontos, lényeg, ne vörös gumicsizma legyen ;) gondolom valami sötét, fekete szín jó lenne.

    Olvasok is vissza a topicban majd.

    Annyira nem vagyok military-mániás, (bár van egy német terepmintás ruházatom :DD ) de találtam 1 blogot, ahol foglalkoznak bakancsokkal is.
    Az egyik legújabb magyar termékre a post és kommentek lesújtókat írnak.
    (Egyszer egy rendőrnyomozó valami amerikai márkát ajánlott, ami szerényen 60 ezer FT-nél kezdődik.)

    HAIX, alig használt MH surranó...?

    Pénzbeli keret: háááát.... egy katonai boltban mosolyogtak, mikor naivan 20k HUF-ot dobtam fel, mire leesett, lett abból 40ezer. Tudom, egyszer, hosszútávra minőségi terméket meg kell ám fizetni, főleg a jelenlegi árfolyamok, fizetés mellett ne mindegy, mennyit adok ki, 40-50 ezer forintnál többet semmiképp nem adnék ki kezdetben.

    Bp, esetleg agglomerációban vásárolnék, külföldi rendelést nem tudom, kipróbálhatóság hiánya, és átkozott vám miatt.

    Várom a válaszokat, köszönök minden javaslatot!

    Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

  • pigsty

    aktív tag

    válasz pigsty #699 üzenetére

    + férfi vagyok, 75 kg körül, lábméret 44. Ajánlottak egy military shopban használt Tisza bakancsot, 20k-ért, de sajnos pont 42, 43 volt, gari nélkül.

    Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

Új hozzászólás Aktív témák