Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 1010

    őstag

    válasz BLOODSHOT #2079 üzenetére

    na igen,nem akartam be irni hasonolkat de mindenkinek ez a velemenye
    ennyibol fel lehet szerelkezni egy eletre,na jo gepvazbol talan nem....

    jooo,edigital elmegy a fenebe
    meg valaki megrendeli toluk es leutik az utcan mikor hozza ki

    [ Szerkesztve ]

  • Pleiad

    csendes tag

    válasz BLOODSHOT #2079 üzenetére

    Oké, de én utazok, nem stúdiózok :D
    Egyébként ezek csak .. hogy is mondjam. "Erre tervezte". Az Aston Martint is gurulásra tervezték, meg a zőcséges mercit is.

    Azért annyira nem bánom, hidd el.. :D Előbb vettem a 24-105-öt és csak utána adtam el a 24-70-et. Nekem sok különbség nem volt köztük a fényerőn kívül. Nagyon jó felépítés, és az IS-sel lehet kicsit szórakozni, 1-2 extra effekt, valamint tájképnél tudsz szűkön fotózni hatalmas mélységélességgel, úgy, hogy tűéles marad. Vagy vizet elmosni, miközben minden ami nem víz (kövek stb) éles marad.

    Én imádom. De ismétlem, a 24-70 is über, tényleg. Csak a kettő majdnem ua. a gyutávot fedi le (a 105 kicsit tovább megy na bumm), és egyikben nincs IS. Én beáldoztam az IS javára a fényerőt, esti dolgokhoz mondom úgyis az 50-est viszem, ha meg (esti) táj, akkor állvánnyal a 24-105.

    Ez tényleg csak kényelmi szempont, kinek mi, hogy.

    Egyébként az 50-es baromi jó fényerős, de úúúgy hiányzik belőle az IS :D És nem a képnek, inkább nekem, érzésre. Hogy amikor félig lenyomom, paff, a kép kimered a keresőben. Én nagyon szeretem.

    Próbálj meg úgy élni, hogy ne vegyenek észre ott ahol vagy, de nagyon hiányozz onnan , ahonnan elmentél. (Victor Hugo)

Új hozzászólás Aktív témák