Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jeni

    félisten

    válasz energomatt #456 üzenetére

    "84" óta Stiga defensive Kjell Johansson fával játszom. A borítás ami mindig jellemző volt rajta az a 1,5mm soft (Sriver-Tackiness) A másik oldalán Pillangó-Super Anti ,aztán a Nittaku Best Anti ,utána a Feint Long II,és most valami hasonló Kínai van rajta. Egy NB-1-s védőjátékos most a TSP szemcsésre esküszik és Matsushita Pro védőfára. A védő szemcsések hosszú szőrűek. Próbálkozom támadóra áttérni,de bennem van a génjeimben az alap védekezés,pedig azon az egyik felén támadó szemcsés borítás is van rajta ami rövid szemcsés valami Challenger 2.0mm. Ma már annyira felgyorsult a játék, a labda (sokan panaszkodnak a forrasztás nélküli műanyag labdákra,kemény könnyen törnek.stb...) is meg a játékszabályok,hogy nem kedvez a védőjátékosoknak a mai pontozás a 3x11. Nekem se nagyon tetszik a mai játéktrend.
    Persze aki nagyon jól tud védekezni és letámadni-kontrázni annak mindegy mennyi pontos az adott szett játék. Ha az ellenfél elhúz 3-4 ponttal akkor szerintem az a szett elvileg már lefutót. Anno a 2x21 szettes abban volt jó,hogy volt időd javítani és úgy mond bemelegedni is. Mellette meg vannak 3 támadó Stiga (2db Hybrid Wood NCT valamint 1db Stiga Ebenholz NCT V) és egy szintén régi Stiga Allround Ulf Bengston) . Nagyon úgy tűnik belefutottam a Vaterán keresztül 1-1 db hamis Stiga-ba-más a festésük,ez az ami zavaró. Így azokat betettem a fiókba,lehet nem hamis ezt kell kiderítenem valahogy valakivel kipróbálgatni milyen is az a fa (Hybrid Wood és a EBENHOLZ V.) ? Anno Hans Alser is volt de nem emlékszem már miért cseréltem el az Ulf Bengston fára?

    Természetesen a korral együtt változik a játék stílusunk is. Lassabbak leszünk,kevésbé megyünk a gyors labdákra,stb...

    Soká

    Ha Bp-i vagy akkor érdemes elmenned a Kosztolányi LH-Sport boltba (a címet,az elérhetőséget megadtam korábban neked) és viszonylag olcsón összeraknak Allroundos fát és gumit ami a kettő között van játékban.

    Akár 15000Ft-ból megúszod. Ma már ennyi egy komplett ütőre már nem pénz!

    De a legfontosabb igazolj le bármely clubba!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák