Új hozzászólás Aktív témák

  • nahat

    tag

    válasz tobias40 #567 üzenetére

    Nos
    Az egér alapból azon az értéken megy, ahova utoljára állítottad. Ha ez 1600, akkor az.
    Ha nem tudod átátllítani az dpi értéket azzal nem nagyon tudok mit csinálni, elképzelhető valamit rosszul próbálsz. Elvileg úgy kell, hogy van 3 világaító gombod, alapból 400-800-1600-as feliratokkal. Ezeket ki be tudod kapcsolgatni, valamint külön értékeket be tudsz állítani, a húzóka segítségével. Ezek azért érdekesek, mert az egereden lévő + - gombokkal ezek között az értékek között tudsz váltogatni. Ha van egy kevdenc dpi beállításod, és nem akarod váltogatni, akkor a másik kettőt üsd ki, nem kell. Remélhetőleg találsz olyan beállítást ami kedvedre való. Az kurzor követési sebességét úgy kell beállítani mint régen. A bástyás ikon oldalán még van egy olyan rész, hogy setpoint implementation illetve Os implementation. Ez ügye a setpoint szerinti beállítások és az operációs rendszered szerinti beállításokat jelenti. Nem tudom megmondani mi az igazi különbség köztük, de más lesz az kurzorod mozgása még akkor is ha minden értéket azonosra teszel.
    Ezzel kifiléztük az összes dolgot amit driveren belül tudsz állítgatni. Remélhetőleg találsz szimptikus beállításokat. Én játékra nem igazán tartom a legjobb megoldásnak ezt az egeret, remélhetőleg te máshogy látod majd. Ha végülis nem tudtok összebarátkozni, akkor ha jól tudom 3 napon belül vissza lehet vinni elektromos ketyeréket fals dumákkal. Én most egy explorer 3.0-ással szemezek, elképzelhető, hogy az 518 egyelőre lecserélődik.

    ''Ha egy cápa a kezedből eszik, a lábadból is fog...''

Új hozzászólás Aktív témák