Keresés

Aktív témák

  • bababb

    csendes tag

    Sziasztok! Nagyon új vagyok itt, én azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan lehet azt megcsinálni, hogy van egy partnerem az msn-en, akit végleg törölni szeretnék a listáról , nemcsak letiltani, vagy ilyesmi, hanem mindörökre törölni, mintha ott sem lett volna soha. Akárhogyan próbáltam, max. áthelyezte a letiltott partnerekhez, vagy csak az e-mail címe jelent meg az engedélyezettnél, de végleg sehogy sem sikerült, ugyanis a ''törlés'' jelzés inaktív! Aki tud, kérlek segítsen! :F
    Előre is köszönöm!

  • bababb

    csendes tag

    Köszönök szépen mindenkinek mindent, már próbáltam mindenhogyan, de én azt szeretném, hogy sem a partnerlistámon, sem az engedélyezett pertnereknél, sem a letiltottaknál ne legyen!!!!!!!!!!!!!! És hát értem, ez sajnos szerintetek csak úgy lehetséges, ha ő töröl először?
    Ez nehéz ügy lesz!
    Akkor hogyan lehetne másképpen megközelíteni a dolgot úgy, hogy az msn címem ugyanaz maradhasson, mert sokan azt tudják. Vagy csináljak újat, és minden régit vegyek fel újra?
    ( Kivéve persze azt az egyet!) És a régi regisztrációmat lehet-e véglegesen törölni, mint akár egy e-mail címet? Vagy ha nem lépek be, akkor egy idő után megszűnik-e úgy, mint az e-mail?
    Jól elhalmoztalak kérdésekkel, csak hát nagyon szeretném valahogyan végleg kitörölni, mintha ott sem lett volna soha!!!!!!
    Köszönöm a segítségeteket!
    :o

Aktív témák