Keresés

Aktív témák

  • 7

    addikt

    válasz vadamm88 #1380 üzenetére

    vadamm88:
    1: Megkéred, hogy elküldje neked.
    2: A gépéről elküldöd magadnak e-mailen.

    jakewyler:
    Serverhibák szoktak néha hasonló jellegű dolgot okozni.
    Avagy feltörtek, bár nem hiszem, hogy ez lenne. Megoldódott azóta?

    (egyébként a mess.be-n szoktak cikkezni néha mindenféle exploitról, amiket érdemes figyelni, azzal még beszivathattak - bár ezt egyből észrevetted volna)

    Picco:
    Próbálhatod a következőket:

    - IRC kliens, ott pedig csatlakozol a bitlbeehez (ezt használom én, de nagyon lightweight, lebutított, sokan nem szeretik). Kis olvasgatással megvan az MSNed.
    - Google Talk-os hack (ez macerás, ha nem tudod, mi/nincs gmail-es címed, hagyd)
    - Különböző netes IM-ek (meebo, ebuddy, stb, keress rájuk)
    - Pidgin/Gaim, aMSN, Mercury Messenger, eMeSeNe, egyéb MSN-es progik a repódból (csomagkezelővel kereshetsz/szedhetsz le)
    - Jabberen keresztül (mint mindig, ezt is csak akkor, ha tudod, mi az :D)

    Makaveli:
    Úgy látszik, valamivel összevész a WLMedben.
    Verzióprobléma, egyeb patchek? Friss WLM installt próbáltál?
    msgpluslive.net - hivatalos oldal

    qdak:
    Ezt most magyarul is :D

    ticzi01:
    A Miranda nevű multiprotokoll IM-nél láttam egy ilyen protokollt is. Nem tudom, melyik is az, hónapok óta nem Mirandázom (ha Winelnék, használnám, de nem teszem :D)

    Miranda honlap

    tusi74:
    Valamelyik addon (talán Messenger Discovery X, vagy Plus! valamelyik scriptje) tud(ott) ilyet, de IP olvasásához mindenképp kell küldeni neki File-t (akkor létesül közvetlen kapcsolat a 2 gép között), továbbá ebből adódóan utólag nem tudod visszanézni.

    Kötelező:
    Friss installal próbáltad? Úgy elvileg nem szabadna neki ilyet csinálni.

    Picco:
    Próbáltad a Hibajavítás gombot a hibaablakban? Az többnyire megoldja.

    Mindenki másnak: Bocsánat, hogy ennyit írtam egyszerre, csak folyamatosan olvastam a problémákat a végéről az eleje felé (amíg meg nem untam :D). Lényeg: A válaszaim fordított sorrendben születtek.

    [Sok az egyben.
    Örülüöönk, ha v.ki ennyire segítőkész, meg az 50000 hozzászólásos limitbe belefér, de azért legközelebb mehetne magadtól is egy hsz.-ba.]

    [ Módosította: Viktor0610 ]

Aktív témák