Aktív témák

  • keep2000

    tag

    Segítsetek már, mert idegzsábát kapok.
    Kb 1-2 hónapja a következőt csinálja a Messenger:
    Évekig úgy használtam, hogy rejtve kapcsolódtam, és akinek akartam, annak írtam és dumáltunk, vagy aki tudta, hogy ott vagyok, az írt rám. Gond nélkül ment.
    Aztán többen jelezték, hogy nem tudnak írni nekem. Igyekeztem a problémát rendesen feltérképezni.
    - Bejelentkezek, mindegy hogy rejtve vagy nem rejtve
    - Darabig minden oké, majd egyszercsak nem lehet nekem írni, visszapattannak az üzenetek, amiket nekem küldenek.
    - Live Messengerben a partnerlista ilyenkor rendesen látszik, hogy ki online, ki offline, de ha státuszt próbálok váltani, azonnal kiírja, hogy a kapcsolat megszakadt és megpróbál újracsatlakozni. Ez sikerül és megint jó vagyok 10-20 percig.
    - Néztem, hogy esetleg a klienssel lenne a gond (most éppen legújabb Messenger), de ugyanezt csinálja ebuddy webfelület, pidgin, trillian alatt is. Pidgin mintha a következőt írta volna: Kapcsolódási hiba a(z) Notification kiszolgálótól: Olvasási hiba
    - Próbáltam olyat, hogy hátha a netkapcsolattal van a gond, és másik routerre csatlakoztam wifivel. Mellettem a párom gépén ugyanez a kombó megy, csak nem wifin, de a router ugyanaz és nála hibátlan.
    - Win7 oprendszer, minden frissítve
    - Vírusírtó Avast, ebben letiltottam külön az IM figyelést, majd az egész szoftvert, de nem lett jobb. Másik gépen is Avast van és nem zavar be.
    - Webfelületen be tudok lépni a fiókomba, mindent tudok módosítani.

    Mi lehet ez?

    Xiaomi 11 Lite 5G NE, Honor MagicWatch 2

Aktív témák