Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aleister

    veterán

    válasz Geryson #27 üzenetére

    Bios - OC - CPU Features - Hyper-Threading Technology - Disabled

    Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

  • SpeederX

    csendes tag

    válasz Geryson #30 üzenetére

    Belinkelem amit más fórumra írtam ezzel kapcsolatban h h néz ki,h h működik a dolog.Amúgy azt szeretném még megkérdezni,h neked eredeti az OP rendszered vagy letöltötted?Mert már erre is gondoltam h lehet ezért nem megy.ill. még azt h az alaplapi hangkártyát használod vagy van külön.
    "Amíg nincs a driver feltelepítve, addig megy az előlapi audio bemenet.Lehet zenét hallgatni stb.Amint feltelepítem a szoftvert(a hivatalos oldalról a legújabbat)se az előlapi se az 5.1 nem megy.Ha be akarom állítani a realtek szoftverében h stereo helyett(megjegyzem stereoban sem megy)5.1 legyen,lefagy("majd kiírja h audiobemenet keresése") és ha belemegyek újra ez fogad:
    [link]
    (baloldalt semmi és "X" a hangszórónál)

    Ha rákattintok "x"-re tehát h javítsa a hibát utána kezdődik a móka elölről,a javítás után szintén minden úgy fest mintha működni akarna.Amíg rá nem kattintok pl 1 zeneszámra vagy 5.1 v 7.1-es beállításra.
    [kép1]

    Biosban is utánanéztem,h esetleg nincs e kilőve a dolog.Nem vezetett eredményre.Feltelepítettem az alaplapi DVD-n lévő drivert (szintén realtek) nem megy.(ezután próbáltam frissíteni 1 újabb verzióval)Frissen telepített windowsról van szó."
    Egyébként mindent szakszerűen próbáltam csinálni.Tehát OP rendszer fel utána mindjárt az alaplapi CD teljes tartalma (ugyebár erre van 1 opció is,1 kattintással felnyomja az egészet----nem válogattam semmit h mit szeretnék mit nem) utána a legújabb nvidia driver és a net.Ennyi.Majd miután a telepítő CD-n lévő driverrel nem ment a hang.Első gondolatom az volt,h semmi baj,lekapom a realtek hivatalos oldaláról a legújabb drivert és jó lesz.Hát ez nem vált be.És azóta próbálkozom mindennel,de eddig semmi sem használt.Találtam a neten 2 fórumot is ahol ugyan ilyen hibájuk van az embereknek,de amint már írtam senki nem válaszol nekik.Ezért ide is már végső elkeseredésemben írok.1 csúcskat. alaplapról beszélünk,tehát joggal várom el h működjön minden.
    A 2 fórum linkje:(a 2 kérdés feltevője ugyan az,csak az elsőnél a hozzászólásokban jelentkeznek még páran ezzel a problémával.A második linknél pedig próbál is vki segíteni)
    [tomshardwer fórum]
    [anadtech-es fórum]
    Tehát GD45 és GD65 alaplapoknál is előfordul a probléma.
    Nagyon örülnék ha tudna itt vki segíteni.Mert komolyan kifogytam az ötletekből.És sajnos az ilyen dolgot szervízben sem tudnának megoldani.Mert kb mindenki ezt az utat járná be mint én.

    [ Szerkesztve ]

  • SpeederX

    csendes tag

    válasz Geryson #34 üzenetére

    Hát én sem.Csak gyanakodtam.Ez volt az utolsó ötletem,mielőtt végleg lemondok az MSI-ről :D
    Ok.Így, hogy működik minden nem lehet panaszom.Az végett meg nem lehetne felelősségre vonni, hogy főzött windowsokra nem gyártanak használható illesztőprogramokat.
    (persze biztos akad olyan is akinek így is megy minden.Ha nem kellett volna az 5.1 akkor észre se veszem a hibát.Lehet a loadertől is függ.Nem tudom.Már nem is érdekel)

Új hozzászólás Aktív témák