Új hozzászólás Aktív témák

  • Alg

    veterán

    válasz blaswork #942 üzenetére

    Medieval egy játék:) A Legújabb totalwar... És tényleg nem ment 60 fok közelébe a procchőmérséklet az Everest szerint. MW után sem.

    FefeeX:MW 1024*768-ban maxon megy, bár kicsit ''lusta''... nem szaggat, de a kocsi irányítása kési egy kicsit... 1-2 cuccost lejjebb véve már jó. Medieval2 natívban minden maxon, kivéve AA és AF:2X,4X. Legnagyobb háborúknál sem szaggat be normál sebességen, a dupla sebesség és az éjjeli támadások viszont nagyobb seregeknél betesznek neki.

    A Win origi,eredeti XP Pro SP2.Új AMD driver segített rajta, viszont készenkéti üzemmódba nem hajlandó menni, Felkészülés... képernyőnél befagy, csak a vinyót tekeri mint a barom.

    És tapasztalatok, amit legutóbb kihagytam: Burkolat alapvetően tetszik, néhol kicsit recseg, de nem a jellemzően sokat fogdosott részeken (kijelzőkáva, de főleg a hangszórók burkolata) billentyűzet jó, anyám FuSi-jához képest összehasonlíthatatlanuk jobb. Vinyó kicsit hangos-kattogós, de nem gáz. DVD-t LG-t kaptam, még nem írtam vele, nem is fogok túl sokat, amit kell olvassa, bár van néhány lemez amit az asztalin(NEC) kívül semmi nem képes olvasni...ez sem. Egér ratyi, már most duplákat kattintgat magától egy kattra, cserés. RAM 400as Transcend, 3-3-3-8 as időzításekkel, 2*512, de a DualChannel nem megy. Valószínűleg ez az oka, hogy az asztalin 3szor gyorsabban tölt be a win. :( :F . Táska szép, jó, sokzsebes, egy baja van: a nagy MSI logó, messziről kiszúrni h. noti van benne, nem lehet otthagyni, elaludni mellette a vonaton. Nah egyenlőre ennyi benyomás volt...

    Ja, és mégvalami: WiFi hálózattal megtaláltam a bajt, a másik gépen a szemét Win visszakapcsolta magának a tűzfalat, azért dobált le a hálóról.

    Mod: nah, erre fel most nézem, proci 63 fok, valószínűleg ez azért van, mert eddig asztalon volt=>szellőzött az alja. Most az ágyon van, el vannak takarva az alső szellőzők.



    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    "I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Új hozzászólás Aktív témák