Új hozzászólás Aktív témák

  • Happy187

    tag

    válasz Batmause #10433 üzenetére

    Heló! Nekem nem ilyen notim van, de szoktam lapost kapcsolni tv-hez. Az S-Video csatlakozót kellesz használnod hozzá. Az nem fogja a hangot továbbítani, ezért egy Jack-RCA kábelt kell plusszban alkalmazni. Ami a képet illeti egy ilyen átalakítóra van szükséged:

    http://www.1topstore.com/images/products_images/unfurl/rgb-scart-to-rca-av-1673.jpg

    Sztem Elektroworldben vagy Mediamarktban kapható. Ebbe be tudod dugni az RCA és az S-Video kábelt, így lesz képed és hangod. Az átállítást illetően ennyit kel tenned, hogy az S-Video kábelt be kell dugnod e notiba, így ha megnézed a videokártyád tulajdonságait (Asztalra jobb gomb, Tul./Beáll./Speciális/Kártyád nevét viselő fül ha minden igaz) egy új menüponttal bővül: Display Settings, vagy ehhez hasonló. Ott a Display Mode-on állítod hogy miként ossza meg a képet, ajánlom a Dual funkciót, így ha beteszel egy bármilyen lejátszóba egy filmet, akkor annak a képe teljes képernyőben megjelenik a tv-n, míg te tehetsz bármit a laptopon. Visszállításnál ugyanitt tudsz változtatni, arra viszont ügyelj, hogy az elsődleges megjelenítő mindig a lapos legyen!
    Ha van még kérdés szívesen válaszolok.

Új hozzászólás Aktív témák