Aktív témák

  • Mr Dini

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    Sziasztok!

    Megjelent a StreamShark 1.1.48-os verziója, illetve a StreamShark modul 1.00.061-as verziója is.

    Ahogy azt a topikban is kifejtettem, úgy néz ki, hogy egyelőre stabil az API, ami az előző verzióban bekerült, illetve az érdeklődés is viszonylag nagy, aminek kifejezetten örülök.

    Itt jeleztem, hogy az IMDb hash jelenleg kézzel van frissítve a kiegészítőben, mert azt feltételeztem, hogy nem igen fog változni. Kiderült, hogy tévedtem és változott. Említettem, hogy az átmeneti megoldás helyett jó lenne a hash-t dinamikusan kiszedni az oldalból. Igyekeztem megkeresni, hogy melyik JS-be van beégetve az oldalon, de nem sikerült megtalálni. Elég nehéz backtrackelni, hogy mi-mit hív meg, mert a kód kicsit obfuszkált és Promiseok hívják egymást össze-vissza. Ha esetleg van itt tapasztalt JS fejlesztő, akkor örömmel hallgatnék javaslatokat. Én egyelőre félretettem és marad az, hogy kézzel frissítem, ha megint eltörne. De bízom benne, hogy sokáig marad a hash. Az előző is ment hónapokig.

    Ami viszont bekerült, ha már az IMDb-vel szenvedtem, az ez a kérés. A beállításokban az általános fülön lett egy IMDb listázási eredmények száma beállítás. Ennek segítségével lehet állítani, hogy mennyi találatot töltsön le az IMDb alapú listák esetében (pl műfajok, oscar jelöltek, évszámok, legnépszerűbb stb kategóriáknál). Ha valakinek gyorsítótárazva volt valamelyik oldal, akkor ott nem fog automatikusan átállni a beállított oldalankénti elemek számára, de az új találatoknál már a kívánt beállítás fog érvényesülni. Az alapértelmezett továbbra is 50. 25-re levéve pl kicsit gyorsabb az addon, mert nem kell annyi metadatát letöltenie egyesével.

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

Aktív témák