Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zozz

    tag

    válasz leetykopetya #21 üzenetére

    A line-in-t még nem prószáltam, de lehet, egy két régi bakelitet átteszek (szülőknek :) ).
    Ja a táp. A duracellel, átlag 28-as hangerőn (a negyvenből) másfél hétig bírta többnyire csúcsminőségű mp3-al (értsd High-VBR, 192-320kbps), plussz sűrűn kapcsolagtok (értsd virít a kijelző), meg sűrűn használtam a Pure Studio effectet amivel kicsit hangosabban telítettebben szólt a ''muzsik''.
    Ja a füles. Téleg minőségi. Nagyon jól jönnek rajta a mélyek. Kipróbáltam a discmanemhez kapott fülessel és az ótvar szar volt. Nem is tudom azon hogy élvezhettem a zenét. Egy phillips házi fülessel is kipróbáltam. Szépen átviszi a ketyere a mélyet és nem marad el tőle a gyári sem. Szóval ha valaki nem vájtfülű, és hajlandó elbíbelődni egy kis időt a z Eq beállítások belövésével annak megfelelő lesz. Persze egy sennheiser még biztos ''többet is ki tud hozni' a kis aranyosból...

    Aki MPIO-t akar venni annak ajánlom bármelyiket (tudtommal a két húzó modelljük az FL100 - ez az a kis ''ékszer ugye?, meg a ''Boom box'' - FG100 ugyanazzal az elektronikával rendelkeznek és a fülesek is azonosak).
    Aki meg nem tudja mit vegyen de igényes lejátszóra vágyik higyjen nekem és vegye fel a jó, sőt, csúcslejátszók közé ezt is.
    Nem a levegőbe beszélek. Fél évig vadásztam és tájékozódtam mire ehhez kilyukadtam. És a hangzásra elég igényes vagyok, haverok szerint meg vájtfülű (ezügyben passz, csak szeretem ha jól szól amit hallgatok :D).

    Milyen rockot: Inkább sorolom az előadókat (mer hallgatok én alter.gépzenét is, világzenét, rapet, néger spirituálét bluest, meg sok más olyat ami igéybnes és teccik):
    HammerFall, Ronnie James Dio, Wisdom, Echos Of Dalriada, Dimmu Borgir, Anthrax, Yngwie J. Malmsteen, Edguy, Finntroll, Nightwisht (még néha néha), Children of Bodom, Sirenia, Therion, Rhapsody, Cadaveras De Tortugas, Ektomorf, Tankcspada, Depresszió, Bornholm Sentenced. Kóstolgatom Mayhemet, Burzumot. Kíváncsi vagyok még Obituary-ra (lesznek szigeten és ''fel kéne készülni'' :D)

    ''Megzörgetek minden bokrot szeretem a kemény rockot!''

Új hozzászólás Aktív témák