Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • renato

    aktív tag

    válasz bwoay #7090 üzenetére

    oké, oké, vágom és persze, hogy trend, én is ugyanígy látom, de ne vedd le a fejem mert nem olvastam mindig a fórumot és nem néztem mindig, hogy mit írtál ;] azért kösz, hogy újfent megtetted :U
    mondjuk azért én meg megértem a buszmegállóban nyomkodókat, egy buszon, vagy vonaton néha nincs is jobb néha mint filmet/sorozatot nézni :)
    a kijelzőjük annyira már nem karcolódik etc, azzal sincs gond.
    arra leszek kíváncsi mi lesz a cowon-nal, ha az iphone féle telefonok tényleg elterjednek. bár megjegyzem az én telefonjaim olyan leharcoltak, hogy ajh :) spha nem voltam "telefonbuzi", egy telefon tudjon telefonálni, lehessen ütni vágni, birjon ki egy nagy táncot a buli, mert igen, akkor is nálam kell, hogy legyen, egy HE PMP-t addig elteszek a táskába etc...

    amúgy szerintem annyira nem reménytelen ám a helyzet neked sem.
    ez olyan mint amikor 5 évig nem esik a hó, utána már elég sanszos, hogy fog, globális felmelegedés ide vagy oda :D

    a cowon eddig sem volt a legolcsóbb gyártó, most is ha csinálna egy olyan lejátszót, ami a CLIP-nél kb átlagosan 1,5x drágább, de jobb is, biztos vagyok benne hogy azért fogyna az is.
    Csak most tényleg rávonnak izgulva erre a témára, hozzáteszem jogosan.
    nah de hagyjuk, mindketten nagyjából ugyanarról beszélünk, mindenesetre meglepődnék ha több év eltelne úgy, hogy a cowon nem próbálkozik be egy DAP lejátszóval.
    a creative, és hasonszőrű testvéreik, még a samsung is gyárt ilyeneket, meglepő lenne, ha pont a nagy cowon nem tenné meg. idő kérdése szerintem.

    abban a szegmensben is lenne mit újítani, lehetne ütésálló, nagyon jó élettartamú, esetleg víz/cseppálló lejátszó is :) futáshoz bármihez elég jó lenne, tuti vennék egyet "másodiknak" :)

  • gelbelex

    őstag

    válasz bwoay #7090 üzenetére

    ...bőszen nyomogatják a Nanokat ...maszatolják a Toucht, ... Ez miért olyan jó?

    ;)
    A fiatal geek még szereti tapogatni is a kütyüt, nem csak használni.
    Az érintőgomb/-képernyő rá is kényszeríti a tapogatásra, ideális vevőfogó.
    A idősebb geek (mi) csak addig tapogatja, amíg ki nem ismeri...

    ...be kell hódolnom a fejlődésnek, ami annyit tesz, hogy mondjak le a jól bevált kezelési módokról, mert azok már nem elég trendik?

    Bízom abban, hogy mindig lesz gyártó, aki látja, nem csak a fiatalok jó vásárlók... :D

    nadrágzseben át. Érintőgomb, touchscreen nekem fejlövés.

    Ismerős, emiatt esett ki nálam az i7 és D2.
    A Fuze egy ujjal kezelhető a zsebben. De a be/ki-kapcsoló gombja gyalázatos :W .
    Miért nem lehetett rá olyat rakni, amilyen a Sony-kon van? :F

    [ Szerkesztve ]

  • rumos14

    nagyúr

    válasz bwoay #7090 üzenetére

    hja, teljesen igazad van. a másik amit sajnálok, hogy sok új lejátszón, pl. Sony-k, Sandisk-ek, a hangerő állítást oldalra rakták, ami számomra a zseben át történő vezérlés nagymértékben megnehezíti, ergo az ilyen lejátszók megvétele is kvázi kizárva, pedig gondolkodtam egy Sony E43x beszerzésén.

Új hozzászólás Aktív témák