Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    válasz Luissimo #18715 üzenetére

    Aha-aha.Valami hasonlót elküldtem neki, de ha hazaérek akkor nyomok valmi print screen-t.Bár igazából videóval kell szemléltetnem....na midnegy ezt majd már megoldom.Az erélyesség nem hiányzott, kb hasonló hangnemü levelet írtam. :)
    Köszönöm szépen.Majd jelzem mi lett a vége...és nem adom fel a 64 GB-os kártya + clip+ kombót....Ùgy érzem azzal mostmár tartozom nektek. :D

    (#18716) bucsher
    Persze persze.Azt még az elején próbáltam.Márint megjött, és elöször steril állapotában akartam tesztelni.Már akkor gyanúsan viselkedett.Nyomtam egy NTFS formázást, madj kiválaztottam kb 64 GB-nyi HD filmet.Na ezt kb 10 órán kersztül másolta.Késö du elindítottam, és valamikor hajnalban kapcsoltam ki a gépet.Másnap megnéztem, és a filmek könyvtáraiból csak a sample-öket nyitotta meg és játszotta a TV.Ha visszadugtam a gépre, akkor sem ismerte fel a felmásolt nem sample file-okat.Midnegy, ezt betudtam annak hogy valami beakadhatott éjjel másolás közben, bár ez kizárt, mert rendben van a gépem...tudom.Na ezután kezdtem csak a zenés dolgot.Fat32 (jó sokáig tartott ez is.) Aztán felraktam 64 GB-nyi zenét, és ott mkár produkálta azt hogy felmásolt midnent, mégsem volt fent a kártyán.Azóta is próbáltam többféle módon.fat, exfat, ntfs...és már rohadt sok idömet elvette, mert eltart egy darabig mire a teljes kapacitást felkamuzza.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák