Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Papabear195

    tag

    Üdv!

    Szükségem lenne egy kis segítségre az alábbi problémával kapcsolatban. Tegnap meg szerettem volna nézni néhány képet a kép.tár.hu-n. De amikor beléptem a megfelelő könyvtárba, látszólag a könyvtár üres volt, próbaképp megnéztem más könyvtárakat, de mindig az volt a helyzet, hogy a könyvtárak alkönyvtárak megjelentek, de a képek nem. Ezzel nem is foglalkoztam sokat, de amikor olvasgatni szerettem volna a Totalcar népítélet oldalt, ott is hasonló dolog fogadott. Rámegyek akármelyik népítéletes összefoglalóra, és csak az üres lap fogad, csak az ítélet címe jelenik meg. Az egészbe a legdurvább, hogy újratettem az XP-t (már amúgy is nagyon régóta használtam), de a hiba megmaradt. Próbáltam Operát és IE-t is, de azokkal is ugyanez a helyzet.
    Megköszönném, ha valaki megnézné, hogy nektek működnek-e az alábbi oldalak. Továbbá ha a hiba csak nálam jelentkezik, egy-két tanács is jól jönne, hogy mit kéne beállítani rendesen, mert én teljesen kifogytam az ötletekből.

  • Papabear195

    tag

    válasz WonderCSabo #10701 üzenetére

    Csak a legszükségesebb kiegészítőket használom pl. flash player. Tűzfalnak pedig az XP beépített tűzfalát. Ez a szerencsétlen laptopom is pont most adta be a kulcsot, így nem tudom megnézni azon sem...

    Upsz: Most néztem, hogy a népítélet már működik, lehet, hogy csak a véletlenek játéka, és pont most szarakodott mid két oldal egymástól függetlenül. A kép.tár. hu még midig nem megy esetleg azt megnézné valaki, most már kíváncsi vagyok, hogy mi a helyzet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák