Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hugoo

    aktív tag

    sziasztok!

    Jó ideje a FF 4es béta volt fennt, amit legutóbb a 7es változatra frissítettem,
    Azonban az utóbbi időben egyre többször lassúnak éreztem használat közben és a memória fogyasztás is soknak tűnt. Alapon 300 mb körül van az XP nálam, legutóbb viszont 1 gb fölé nőtt FF-al a feladatkezelőben, és mivel 1 gb ram van a notebookban, ez így már kezdett necces lenni..
    Nyitva van általában 10-15 lap nálam alapon, viszont régebben a 3as FF-al ennél jóval több nyitott lapnál kezdett csak elszállni a memóriaigény. Általánosságban ilyen a 4es FF, vagy mi lehet a gond?
    Úgy döntöttem ram vásárlás helyett visszatérek a 3as FF-ra és most alacsonyabb is pár 100 mb-al a gép memória igénye. A 4esnél valamit segített a restart, de rövid időn belül újból elkezdett növekedni az egyébként is magasabb memória érték..

    üdv

    [ Szerkesztve ]

  • hugoo

    aktív tag

    válasz WonderCSabo #15015 üzenetére

    Annyira éreztem h ezt fogod írni :)
    Régebben aktívabban fórumoztam, akkor írtam még ki aláírásba ezt, de már le is vettem :D

    Egyébként megnéztem az 1. hsz-t, de nem mivel korábban nem volt ilyen gond és nincs fent ezer kiegészítő, nem kezdtem el tesztelni ezeket. Adblock plus és flashblock megy, meg talán java..
    De most amúgy is elment kissé a kedvem a 4es FF-től, egy darabig maradok a 3nál.

    Amikor véletlen kattintok pl a fülek rendezése ikonra jobb oldalt és összekeveri az egészet ill belassul az FF, azt kifejezettem ki nem állhattam benne :(

    üdv

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák