Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Maci-

    addikt

    Sziasztok!

    Nem vagyok egy túl nagy PC mágus, ezért lehet, hogy kicsit hülyén fog hangzani, amit írok, elnézést érte!

    Időnként valamiért kiakasztja a Firefox a gépemet! Nyomok egy ctrl+alt+del gombot és látom, hogy a Firefoxnál a CPU használat 99% ilyenkor... Eléggé kellemetlen! Őszintén szólva nem is tudom, hogy Firefoxszal van-e a baj, vagy csak túl öreg már a gépem? :F
    Továbbá azt is észrevettem, hogy netezés alatt mint ha grafikusan önmaga alatt teljesíetne a gép. Ezt úgy értem, hogy pl. a www.notebookstore.hu -n szinte végtelennek tűnik az idő, mire behozza 1-2 gép fényképét. A fényképek közötti váltásnál szintén.
    Ugyan ez van, mikor felugrik valami nyagyobb abalakos reklám.

    Van valami tippetek? Esetleg más lehet a gond?

    A kiinduló adatok:

    Windows XP SP2
    Firefox 3.6.8
    Intenet (yoneked.hu szerint): 6000kbit/s --- 800kbit/s

    If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

  • -Maci-

    addikt

    válasz WonderCSabo #13371 üzenetére

    Hát ez eddig eszembe se jutott, hogy őszinte legyek... :U
    Viszont most letöltöttem a leg frissebb I.E.-t és fényévekkel gyorsabb! Legalábbis az első próbálkozások alapján!
    Eszembe jutott, hogy a leg idegesítőbb dolgot el se panaszoltam! Alig tudok a firefox-szal megnézni 1-2 jutúb videót! Be tölti, végig fut a csik, de akkor is csak kb a 3/4-éig játssza le ugyan azt a videot, amit másik gépen gond nélkül végig nézek... :(((
    Egyébként Te mit javasolsz? Melyik a leg jobb böngésző? :U

    If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

  • -Maci-

    addikt

    válasz Rage47 #13385 üzenetére

    Köszi! Volt Operám, de már nem elékszem miért nincs. Vagy gond volt vele, vagy csak elfelejtődött, miután összeomlott a gépem (lehalt a 2 RAM-om egyszerre :U ).
    Most egyelőre örülök, hogy az I.E.-vel jó minden. Igaz ebből is rámentem, hogy "a legfrissebb I.E. letöltése". Leszedte a 7-est, aztán telepítés után kérdezte, hogy miért nem a 8.-ast használom?! :DDD
    Mindegy, most jó. Később futok egy kört az Operával is, de akármit csinálok nekem a Firefox nem jó. Régen villám volt (korábbi verziók), de most valahogy behalt. Pedig most lett újra rakva a gépem és a kezdetektől ilyen. (újra rakás előtt is ilyen volt). Lehet, hogy, ahogy frissül a Firefox, egyre kevésbé kompatibilis a háború előtti laptopommal... :U

    If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

Új hozzászólás Aktív témák