Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D@niel

    addikt

    sziasztok,
    nCore-on miután rá kerestem valamire, megjelent egy hirdetés az oldaltól, hogy ne használjak reklám blokkolót, támogassam az oldalt és kattintsak a hirdetésre.
    na most jobb klikk a hirdetésen - kép blokkolása, és ez lett az eredmény:

    az egész hátteret ki szedte. nem használok ilyenre külön programot, így nem találtam meg a beállítást, hogy vissza vonjam a műveletet.

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

  • D@niel

    addikt

    sziasztok,
    pár napja azt vettem észre (talán mióta felment az 58-as verzió?), hogy ha keresek valamit google-al, majd ki adja a találatokat, néhány mp elteltével átvált duckduckgo-ra, és az ezzel talált eredményeket mutatja

    ugyanakkor, a ddg nem csak hogy le van tiltva a keresési eszközöknél, hanem ki is van törlve
    másik dolog, hogy időnként reklám oldalakat dob fel a firefox
    be van állítva popup blocker is, de hatástalan

    szerintem a kettőnek köze lehet egymáshoz
    kiegészítők között nem látok semmi gyanúsat

    mintha valami mindig vissza hozná a ddg-t, de nem tudom, hogy micsoda

    valaki találkozott már hasonlóval?

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

  • D@niel

    addikt

    válasz Cs1csó #54832 üzenetére

    nem segített, lefuttattam ezt a tisztító programot, talált is dolgokat, törölte
    az ublock origin fel volt telepítve
    követésblokkolás is mindig-re van állítva

    most beléptem ncore-ba, majd aktivitás, és ugyan abban az ablakban átváltott egy reklám oldalra
    indÍtottam egy keresést google-al, kihozta az eredményeket, majd átváltott duckduckgo-ra, és ott mutatta a találatokat

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

  • D@niel

    addikt

    amikor megjelent a quantum, olvastam róla, egyből fel is tettem. tetszett, használtam, főverzió frissités is volt azóta
    aztán volt ez a "reklámoldalak ugranak elő" problémám, ami semmilyen kiterjesztéssel nem szünt meg, lefutattam malware keresőt, nem változott semmi, kaptam itt egy linket amivel az ublock origint kell beállitani, ehhez viszont nem értettem

    gondoltam vissza rakom a chrome-ot, minthogy újra húzzam a rendszert? immáron 2 hete egyszer sem jött elő reklám ablak, és az a helyzet, hogy egyrészt maga a böngésző is hamarabb elindul (mindkettő ssd-n, mégis van különbség), de az oldalak is gyorsabban elkészülnek, youtube-on hamarabb elindul a videó, még egy ncore belépés-aktivitás kombó is, ha nem is sokkal, de hamarabb, mindezt legalább 5 kiegészitő mellett, és a firefoxban kevesebb extension futott, 100 mbájtos neten, ping 20-50 körül

    laptopon üzemidő kb hasonló volt, azaz magamtól nem tudnám megmondani, hogy melyik a jobb-rosszabb
    egy facebook mondjuk egy i5 6.gen 12gb rammal is tud akadozni, ez jobb volt a firefoxon, de szerintem ez is inkább a finom görgetés miatt, szóval most keresek kiegészitőt chrome-ban erre

    remélhetőleg nem úgy jön le amit irok, hogy rossz a firefox, a chrome pedig az ász, mert szivesebben használnám én is a rókát, csak amikor meg is oldódik a probléma vacakolás nélkül, és első pillanattól fogva egyértelmü a sebesség, úgy gondolom, hogy számomra is a sztenderd megoldás a megfelő, sajnos

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

  • D@niel

    addikt

    sziasztok,
    néhány havonta ki szoktam próbálni a firefox-ot, hogy megnézzem elérkezett-e már az idő a váltásra
    szeretném leváltani a chrome-ot, de még mindig nem tudom
    utoljára a quantum bevezetésénél éreztem, hogy történt valami, de azóta semmi, egyrészt még mindig gyorsabban csökken az üzemidő a laptopon, másrészt lassabb, ezt egyértelműen észreveszem, egy youtube video is lassabban indul el, de egy ncore-ra is tovább tart belépni
    minimális a különbség, de sok kicsi sokra megy

    ff-t teljesen újra szoktam telepíteni a nulláról, belépek a szinkron miatt és 4 kiegészítőt használok összesen

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

Új hozzászólás Aktív témák