Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz #82860288 #67073 üzenetére

    Hát nálam ez segített. Mivel az összes emulált hálózati eszköz DE! valós ami fizikailag a kapcsolatot létrehozza az nálam 1db Intel LAN. Mivel az emulált eszközöknek is ezen kell kommunikálni és a 8db emulált eszköz ki és bemeneti fordításait minden a akalommal el kell végezni és nyilván nem minden alkalmazás fér hozzá megfelelő sebességgel igen. Ez kb olyan mintha lenne egy 1/2"-os cső amin víz folyik de a vízvezeték szerelő megmagyarázza, hogy jó az akkor is ha ráakaszt 8db csapot majd a végén megint kapsz egy 1/2" csövet és úgy gyorsabb! :DDD A firefox ezekkel nekem kb a rendszer felállása után 1-2 percig akadozik, vagy simán be kell zárni és újra indítani. Ha ezeket tiltom akkor azonnal reagál a firefox és nincs akadás! Pedig nem teknőssel használom.
    A tűzfalnál én létrehoztam egy új szabályt és ott megadtam a firefox.exe file-t. Engedélyeztem neki a teljes kimenő és bejövő kapcsolatot! Nyilván itt is beleszemetelt a rendszer és módosította a legelső szabályokat. Sajna a rendszer frissítés után ezeket végig kell nézni mert önhatalmúan átírja. Pontosan úgy mint a defender hogy belenyúl a kivételnek megadott könyvtárakba és töröl ~10éves file-kat, vagyis a beállítások is csak egy placebó jellegűek amit simán felülír a rendszer...

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák