Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    válasz WonderCSabo #18390 üzenetére

    Na jó, de FF-ben is lehetne annyi, hogy ellenőrzi miket csinál egy telepítés közben, és menti őket külön külön. Annyival nem enne több erőforrást, ha logolna minden ilyet. Sőt, nem egy központi fájlba mentené a beállításokat, hanem erőltetve, minden kiegnek külön.... Extensions/Settings mappába pl :) de persze ez túl logikus is ahhoz, hogy megvalósuljon valaha is.

    99%ban nem is kell, csak az a fránya 1% mikor az ember újra csinálhatja a profilt, minden kieg beállításával. Vagy pl engem rettentő módon zavar, hogy valamit átállítok egy kiegen, de már nem emléxem mit, mert 2 hónappal ezelőtt volt, és nem tudom defaultra állítani, és sok esetben az sem elég, hogy újratelepítem, és szinte lehetetlen kibogarászni fájlokból, miket állított, és törölni azokat.

    (#18389) hunfatal:
    Minek mented le 2 hetente?
    Tiltja valami, hogy nem kéne? Elég sok mindent változtatok, rakok fel, próbálok ki. Ha privátot írok valakinek, azzal az a baj, hogy ha válaszol, privátban teszi, így később ha kell valakinek, és esetleg rákeres nem találja meg, pedig lehet hogy neki is kell. :)
    Én csak azt írtam, ha nem tudsz rá értelmeset válaszolni, amivel segítenél, inkább ne válaszolj, mert azzal nem leszek előrébb.

    Saját program pedig nem megoldás, mert +1 proginak kéne futnia állandóan, hogy hetente 1x érvényesüljön, és kimentse a dolgokat. Én pedig mindig elfelejtem, ezért mióta ff4 van fent alig van 6 backup.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák