Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    (#35713) DS39 Persze, full screen volt, de úgy is volt, ahogy írtad - és én is így írtam. Azaz a felső ablakkeret elejére kitette a FF gombot, és mellé sorban a tabokat - csak két soros volt az egész és alatta a böngészőablak. Csak hát az egész a kék ablakkereten volt, a tabok mellett jobbra ugyanaz a kék ablakkeret folytatódott, ami van az XP-n és úgy hülyén néz ki.Az a gombos menü sem olyan jó, mint a rendes - meg nekem nem jó úgy, hogy a tabok a címsor felett vannak. Csak kiváncsi voltam, XP-n is tudja-e ezt a róka, illetve hogy oldották meg rá. Visszacsináltam arra, ahogy korábban linkeltem képet róla. Így is csak háromsoros az egész - nem olyan nagy baj, 5:4-es monitorom van :P
    Az XP-t én nem cserélem le még sokáig, majd ha lesz jobb nála, vagy ha DX10-11-es játékokkal akarok játszani. Lesz még olyan is, de egyelőre sok a bepótolnivaló régi játék. :D
    (#35715) colomb2 Hú, ez nagyon rideg.. én ennyire nem tudok, és hát enyire minimalon már nem is igazán tetszik. De köszi a tippet :)

    [ Szerkesztve ]

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák