Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • abéla

    senior tag

    Engem -annak ellenére, hogy játékmechanikailag azért mutathatna többet a Warbandhoz képest- símán megint beszippantot a feeling, pedig kissé fanyalogtam, majdhogynem refundoltam is... de aztán megint elkezdetm belemélyedni :B
    : same story (a másikban is több száz órám van, ott már királyság/védelmi startégia/szövevényes szövetségek/királylányszöktetés megmittudomén mi volt már).
    A garfika viszont nagyon pöpec, nagyon közel van a Kingdom Come-hoz, ott volt ez utoljára, hogy csak nézelődtem és ámultam, bámultam, hogy hol tart ma már a tudomány :DDD .
    Jó ez a játék nna, de ne Warband után játszuk egyből; szerencsére én már vagy 1-2 éve éltem át az ottani élményeket, így hát kaladra fel, pápá alvásidő :)) .

    hootka!

  • abéla

    senior tag

    válasz warcat #13 üzenetére

    Huhh, nekem kicsit kifújt a lendület néhány tucat óra után (mondjuk ez a mai AAA futószalag-gémeknél már sikernek számít :DDD ); igazándiból túljátszottam magam Warband-dal és ez meg kb ua. csak szupi graffal;
    ettől függetlenül aki még nem merült el eléggé a M&B világában (értsd több száz, esetleg ezer óra), annak messzemenőkig ajánlom a Bannerlordot. (most már bugok se nagyon akadnak).

    De az is azért milyen durva, hogy Steam-en rekordokat döntögetett az eladás, itt meg tarunk a 14 hsz-nél (tisztára mint KSP)
    ... bezzegaCOD :P
    Nem is akarok belegondolni se ennek az apropójába, még a végén kibukna a mizantróp énem ;] .

    hootka!

Új hozzászólás Aktív témák