Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doc

    nagyúr

    válasz Topiccsendőr #8215 üzenetére

    ja, tokozva konnyu :DDD jo, akkor szamoljunk hozza evente egy lancspray-t (16 EUR, orult nagy kiadas :D)
    hideginditasi problemaim? :F keversz valakivel :)
    egyetlen egy problemam volt eddig a mocival, mikor par mp-re leallt a 'villany', mert mikor tavasszal visszaraktam, nem pucoltam le az akksi erintkezoirol a saletromos mocskot, ezt azota potoltam

    csabyka666:
    nehez megmondani hogy 'egy evben' mennyibe kerul, inkabb km-fuggo a szerviz
    en mondtam hogy kb. 6 ezrenkent cserelek olajat, ez mondjuk evente kettot jelent, most Castrol EVO Extra olajat kap, szurovel es a szerelo munkadijaval egyutt ez mondjuk 10ezer (evente 20) (a hivatalos kezikonyv szerint feleennyi olajcsere is eleg lenne, de en nem akarok centizgetni)
    iden szezon elejen kapott uj lancszettet es az osszes fekbetetet csereltuk, plusz teleszkopolajat, ez volt kb. 60ezer (lancbol nem a 100 LE-sre, hanem a 130 lovasra valot rakattam ra, mint mondtam nem centizgetek), de ez nyilvan nem fogy el egy ev alatt. tavaly ilyenkor kapott uj gumikat, azok boven jok lesznek meg erre az evre, tehat azt is szamolhatjuk ket evre (kb. 50ezer saccra, pontosan mar nem emlekszem)
    ha ezt osszeadom, akkor kb. 75ezer jon ki evente (evi 10-15ezer km-rel, es sportos kozlekedessel szamolva). nem keves, az igaz, de ne felejtsd el hogy ez egy 100 loeros moci, egy feleekkora gepre minden olcsobb, es valoszinuleg tovabb is birja (akar fekbetet, akar gumi, akar lanc az amirol szo van). ha az egyetlen szempont az lenne, hogy minel olcsobban jarjak vele, akkor valoszinuleg vennek egy 250-es robogot, de azert az nagyon nem ugyanaz az elmeny :) (bar valoszinuleg veszek majd egy 150-200 koruli robit bevasarolni)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák