Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mm89

    őstag

    válasz Bogyó bá' #73367 üzenetére

    Uhh, biztos fájt a lába utána :D

    ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

  • Ferdzsoo

    addikt

    válasz Bogyó bá' #73367 üzenetére

    Ez ilyen kicsit instant karma style. Most horvátban is láttam egy ilyet, aminek konkrét kárörvendője voltam.
    Autós beáll ilyen dupla kúthoz ahol ugye két kút is van egymás mögött. Evidens ha az előrébbeső üres, oda állok mert akkor a hátsó kútból is tudnak ugye tankolni. Na hát az autósnak nem volt evidens, és beállt szépen a kettő közé, én meg mögé a hátsóhoz hogy majd szépen kicsit előrébb gurul és tankol az elsőből, én meg a hátsóhoz szépen odafértem, már úgy álltam meg.
    Erre a majom jön oda hátsó kúthoz, ott állok 50 centire a pisztolytól és venném le erre leveszi előttem, hogy ő arról tankol. Mondom ne bassz már fel egyértelmű hogy az elsőről tankolsz én már itt vagyok.
    Nem mert ő neki akkor arrébb kell állni a kocsival! :Y Mondom vazzeg nekem meg a motorral. De hogy nem mert ő innen tankol és már vitte is a pisztolyt. Anyád. Kitolatok előremegyek az elsőhöz ahova neki félig belóg az autója hogy akkor onnan tankoljak.
    Már ekkor kapta az első instant karmát mert olyan balfasz módjára állt meg a két kút között, nem ért el a hátsó kút tömlője a tanksapkáig, ott cibálta én már ekkor röhögtem a pofájába nem is tetszett neki. :C
    Úgyhogy mégiscsak be kellett szállni az autójába majd hátrébbtolatni, mert én ugye már az elsőnél tankoltam.
    Annyira kiröhögtem látszott rajta szín ideg. Készülődök már épp elmenni, erre látom ez a majom is végzett és indítaná az autót az meg csak köszörüli a torkát. (3-4 éves dízel passat volt.) Jön oda feleségem kérdezi:
    "Te ez dízel nem?" Mert ő már akkor is csodálkozott amikor a zöld pisztollyal telenyomatta az autót. :C :DDD
    Nah itt kezdtem sírva röhögni, és még oda is szóltam: "Látod egyszerűbb lett volna ha az elején a te kutadnál tankolsz". :C Meg sem szólalt, azt hiszem ekkor már tudta hogy elkúrta. Mi meg röhögve elmentünk.
    Rohadjon meg az ilyen!

    [ Szerkesztve ]

    "It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

Új hozzászólás Aktív témák