Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz .mf #6974 üzenetére

    lekell szokni a számfetisizmusról, ez a megoldás :DDD

    akkor neked is megvolt a kötelező fasz.. nálam is, mátrában.. már mentem lefelé parádnak, majdnem a lenti nagykanyar büfénél voltam, erre egy astrás az én sávomból rántja vissza a kormányt beláthatatlan kanyarban... még jó, hogy mátrában tényleg nem nyomom neki, pont ezek miatt a barmok miatt..
    ja, mátrában volt ma még egy donorjelölt, egy supermotos. esküszöm az motorosokra vadászik, mikor elindultam még láttam is, hogy ott ül beöltözve. elindultam, szépen komótosan, hogy 70-nel lecsorgok egernek, erre a semmiből mint a kurvannya úgy ment el szerpentines jobbos balosban, de úgy.. ha ez esik, ott meghal.. biztos valami helyi nagymenő lehetett (kb 40 éves), de ilyet így még nem láttam.. mikor leértem majdnem a nagykanyarba, ő akkor jött visszafelé, ugyanúgy kente neki. hihetetlen.. na mindegy, majd egyszer jöjjön vele szembe egy ilyen astrás idióta..

    amúgy a mátrát teljesen bekátyúzták, meglepően jó lett ahhoz képest amilyen volt.
    a bükkben is kátyúztak. az első 10km továbbra is egy álom, hihetetlen jó minőségű, utána jön a 10-15km foltozott borzalom, de itt is szinte mindenhol bekártyúzták a lukakat. igazából kiöntötték csak, de nem lapították le mint a mátrában, hanem dimbes-dombos maradt :( mindegy, a semminél ez is több.

    jól elfáradtam, jót fogok aludni ma, még jó, hogy egerben nem álltam megcsajozni :DDD

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák