Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Topiccsendőr

    addikt

    válasz V.Stryker #60425 üzenetére

    nem vitazok en sem tovabb, csupan egy jelenseget irok le most.
    amikor talalkoztam az ilyen nagy szakikkal, akiket most nem fitymalasbol irok igy. tenyleg sok tapasztalat volt a kezukben. ok is mondtak nekem mindenfelet. joparszor felkurtak magukat rajtam. nem vitaztam veluk, mert ok jobban tudtak nalam sokmindent. csupan megkerdeztem, hogy miert tortenik vmi. es a legtobbszor vagy nem tudtak valaszlolni, vagy ha valaszoltak, akkor is leellenorizhetetlen nem objektiv modon vizsgaltak jelensegeket, (hallas utan pl) es ez alapjan kovetkeztettek valamire. Nincs meg a penz es nincs meg az ido arra, hogy az ilyen tribologiai jelensegeket sima szerviz megmagyarazza. millio dolog, millio valtozo. es addig amig nincs merve valami, csak egy hit. egy tipp. ezt tartsd szem elott. ep ezert altalaban a szakik azt szeretik, ha meselnek es te harapsz be mindent. akkor megcirogatjak a kis fejedet, ha nem kerdezel vissza, fizetsz es mehetsz utadra. nah hat en nem ez a tipus voltam.
    altalaban az arrogansabbik fajta nem hasznalja a "valoszinuleg" a "lehetseges" vagy a "azt hiszem" kifejezeseket. ez a fajta az osszes markahoz ert a vilagon. es a szotaraban nincs az a kifejezes, hogy "nem tudom"

    [ Szerkesztve ]

    Nem menekülsz a csendőrség elől.

Új hozzászólás Aktív témák