Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Topiccsendőr

    addikt

    válasz -Mosquito- #57703 üzenetére

    Nem akartam kiforgatni a szavaidat, srry. Egesz egyszeruen arra probalom felhivni a figyelmet, h az, hogy bizonyos hibak jellemzoek egy modellre, az nem azt jelenti, h az osszesnel megjelenik ez.
    Egy modellen belul is nagy a szoras. Eppen ezert ez a megbizhatosagi kerdes tul bonyolult ahhoz, h ki lehessen jelenteni barmilyen markarol hogy ez rossz, ez jo. Tul sok a valtozo. Es az atlagember rengeteg dologrol nem is tud. A premiumkategoria kritizalasa nem azt mondom, h mind irigysegbol szarmazik, de ha belekerdezel ezekbe a sztorikba, mindig arnyaltabba tudnak valni. Pl 10e km utan lefogazza a kardant. Ez siman garis kerdes innentol. Tudom hogy problema, de nem az van, h ott allsz es megint kicsengeted a penzt egy ujabb kardanra. Itthon ervenyesiteni az erdekeidet megint mas kerdes. Ez barmelyik markanal megtortenik. Mert szarragas van. En annyit tudok mondani, h amikor szetszedtem a regi gs sorozat vagy az ujabb gs bol egy peldanyt, ott aztan olyan derekszog parhuzam volt, hogy a japan elbujhat mogotte. Technikai fejlettsege elvitathatatlan. Vannak hibai, biztosan. De leszarozni csak egy hozzanemerto fogja. Amit nem tudok megallapitani, h barmely nemzet barmely modelljei kozott milyen kulonbsegek vannak. Ezt megallapitani nagyon nehez. Hatalmas adatbazis kellene hozza. Es mindig oda jutunk, h hullamzo minoseg van mindenhol.

    Nem menekülsz a csendőrség elől.

Új hozzászólás Aktív témák