Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daywalker

    addikt

    válasz Something_ #49431 üzenetére

    Nem tudok semmit, faszbúkon nem válaszoltak ezekre a kérdésekre. Anno voltam egy ilyenen ugyanitt kakucson, de akkor volt tesztmotorozás is, pályán meg közúton is. Voltak szép számmal, de bőven lehetett menni. Igaz, változékony idő volt, talán az is közre játszott. Azt mondták max 200 fő, de a múltkorin szerintem jó ha 50-en vagy 70-en voltunk és ugye nem egyszerre.
    Nem tudom maradunk-e, sok mindentől függ...ha nem lesz perec és jó a motor, akkor talán. Nem hiszem, hogy előbb fogunk tudni találkozni, mert mi ketten megyünk utánfutóval, ráadásul bonyolult a logisztika, szóval nem igazodnánk senkihez, mert nem tudni hogy jön ki a lépés. De szeretnénk 8-ra kint lenni, mert ha mégis szerelni kell, akkor ne a fizetett időből menjen.
    Szóval ott találkozzunk. Meg fogsz minket ismerni...majd küldök képet a motorról, úgy 100% h kiszúrod - nem most, mert darabokban van, ma kaptam vissza a kerekeket a slickekkel, még kipufogót kell szerelnem, meg 1-2 apróság, ami kitart csütörtök estig meló utáni munkával.
    Kinevetni?! Ne viccelj, ez nem nyeretlen óvodások társasága. Soha senkivel ilyen nem történt a mi körünkbe...
    Hidd el, nem körrekordra fogok menni én sem, totál elszoktam a nagy vastól, szóval majd együtt bénázunk. Az, hogy Tomi majd mindenkit rommá ver, az más dolog, de kinevetni nem fog, sőt!

    [ Szerkesztve ]

    "A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

Új hozzászólás Aktív témák