Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archer

    őstag

    válasz .mf #43215 üzenetére

    Felénk nagyon sok vad van, nem is szeretek sötétedés után autózni/motorozni, pont ezért. Már csak azért is érdemes lassítani, mert sokszor ha átmegy egy, ott még nincs vége, utána jön a többi is. Rókák inkább magányosan mászkálnak, de az őzek,szarvasok, vaddisznók gyakran többedmagukkal. Utóbbiakat különösebben nem is érdekli, ha jön az autó, mennek ész nélkül ha olyan napjuk van. Ismerőseim között már szinte mindenki törte meg az autóját emiatt. Én eddig még megúsztam szerencsére.
    Amit szoktam tenni, hogy 70-nél nem nagyon megyek gyorsabban, ha belátható egyenes van és nem jön szembe senki, húzódok befelé vagy középen megyek hogy legyen hely reagálni meg ahol tudom, hogy sűrűn járnak, ott még jobban pásztázok meg kicsit még mérséklem a sebességet. 70 körül szerintem azért jó, mert különösebben azzal még nem tartok fel senkit, előzzön ha siet de mégis csak több idő van reagálni.

    [ Szerkesztve ]

    Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

  • polimorf

    tag

    válasz .mf #43215 üzenetére

    Az a helyzet, hogy utólag analizálva könnyen megmondtam én is, hogy hol hibáztam mikor sikerült eltaknyolnom erdélyben.
    Ebben az esetben is utólag könnyű azt mondani, hogy ezt tettem volna vagy azt, de az adott pillanatban amikor az ember meglepődik vagy megijed nem biztos, hogy a jó döntést hozza. Ebben a konkrét esetben nem biztos, hogy egyálltalán tudtam volna reagálni. Mivel egyrészt egy nem mindennapos szituról van szó, másrészt az illető nem biztos, hogy látta az állatot úgy mint mi a videón.

    Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

Új hozzászólás Aktív témák