Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz NINJA_V #4138 üzenetére

    futkározás? arra jó, hogy szétcseszd a hidegben az izületeid, másra nem jó. :)
    azt meg ne gondold, hogy a thai-os versenyzők nem használnak védő cuccot edzéshez, fenét nem. vannak erősítő gyakorlatok, de nem az agyatlan félék, meg nem mennek ki a hóba félmeztelenül meg tépkedik a fakérget meg nem éneklik a áj of the tájgert...
    akikod csukló erősítésre.... muhaha, de tényleg, úgy érzem, hogy itt a kokszlaborba kerültem, nincsen senkinek már ép esze? ilyeneket olvasva bármelyik sport rekreációs orvos és terapeuta is kifordul a világból... hihetetlen, tényleg, vak vezet világtalant.. ezt most nem rád értem, csak te is megjegyezted :)
    na mindegy, mindenki úgy bassza szét magát ahogy kedve van hozzá, aztán ne csodálkozzon senki, ha 50 évesen egy roncshalmaz...

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • Gaboman

    nagyúr

    válasz NINJA_V #4138 üzenetére

    Nyilvan csontokat lehet erositeni kulonbozo terhelesekkel, utessekkel, de egy rendszeresen sportolo ember szamara felesleges, mivel a csont, ugy is alkalmazkodik az adott tevekenyseghez.
    Nem teljesen így van, a fabábun a technikákat egyszerre tanulod a csontok erősítésével.
    Soha nem lesz egy ember keze olyan kemény mint egy ilyen fabábunak, legjobban rajta lehet kikeményíteni magadat.
    A fabábú a ellenfelet ábrázolja, fent a két kar, középen a alsókar és lent a láb.
    Ezeken tanuljuk be a technikákat miközben erősödik minden izomzatod, csontod, nagyon jó, és hogy ennek mi az értelme?
    Gondolhatod amikor tiszta erőből tudsz már rajta dolgozni akkor egy ember csontozatára, izomzatára milyen erőhatásokat tudsz rávinni, elárulom neked, hatalmasat, olyan leszel tőle mint az acél.
    De ez nem a Harcművészet topick.

    [ Szerkesztve ]

    Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

  • shiNIN

    tag

    válasz NINJA_V #4138 üzenetére

    Amikor aikidózni akartam, még nem tört el a csuklóm, de persze azóta is szimpatikus, a csuklómnak semmi köze hozzá. Nem hiszem, hogy túlerőltetném magam, bár az erős biztonsági ösztöneim mellett van egy "ugyan már, nekem nem lesz semmi bajom és azt csinálok, amit akarok" vonal is a személyiségemben :) De valszeg úgyse fogok soha sportolni, ahogy eddig sem. Csak mászkálok ideoda, sajna az a karral nem csinál semmit.

Új hozzászólás Aktív témák