Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dexar007

    veterán

    válasz Kolondrum #34970 üzenetére

    Veled mindig tortenik valami hulyeseg. Te hogy motorozol?

    Give me your cum,bull!

  • longwild

    aktív tag

    válasz Kolondrum #34970 üzenetére

    Szerintem mindenkivel történnek ilyenek.
    Velem is a mai napon, amikor munkába jöttem: a budai felső rakparton a Petőfi hidat elhagyva a belső sávban rongyolt egy pótkocsis teherautó. Én a saját sávomban előztem egy bicajost, majd visszatértem a sáv jobb szélére. Igazából ez volt a szerencsém, mert a következő pillanatban a teherautó platója már a kormányomtól 50-60cm-re volt és közeledett. Én refiztem, dudáltam és fékeztem, de semmit nem ért, csak közeledett a szerelvény. A kerekem már a padkának ért és néhány centire ment el a kormányomtól a pótkocsi oldala...
    Mikor a Lágymányosi híd mellett utolértem és mutattam neki, hogy nem lát, még neki állt feljebb és ordítozott a kamionjából. Ekkor elpattant bennem valami, és mutattam, hogy álljon meg... Az ürgét kiosztottam szóbelileg, majd a reakciója:
    "Most mit akarsz? Kiszálljak?" Mire kifejtettem, hogy kis figyelmességet, esetleg egy szolid bocsit, a válasz csak annyi volt: "Lett bajod? Na ülj vissza a kis szarodra és mennyé tovább. " Persze közben egy 1 általánost sem végzett artikulálatlan ordítozás közben szidta minden felmenőmet.

    A pótkocsi rendszáma FYT-427.

    Mivel bizonyítékom nincs, felesleges is tovább vinni az ügyet, de az ilyen gyökér megérdemelné, hogy kapjon kis/nagy pénz vagy egyéb büntetést.

    Boardcamon elgondolkodtam. Mert most ha fel is jelenteném, semmire sem mennék vele, mert 1v1 állítás...

    Cam mennyire lenne bizonyító erejű?

    szoftver szakmabeli && Beverly250

Új hozzászólás Aktív témák