Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TommyGun

    őstag

    válasz Integra #22011 üzenetére

    De kérlek, ezt mondom, ez a véleményem. B@szhatod a motoros tréningeidet ha nem bírsz a jobbkezeddel, vagy ha figyelmetlenül vezetsz. A motoros tréning téged nem fog megtanítani közlekedni, az csak a technikai rész, ami megtanít közlekedni az a RUTIN, és állítom, hogy a rutint sokkal nehezebb megszerezni mint a technikát, lehetsz te akármilyen überpró kukacson ha képtelen vagy 2 pillantásból felmérni mennyi idő múlva ér oda balról az astra jobbról meg a ducato vagy észrevenni azokat az apró nuanszokat amiktől te már elébe tudsz menni azoknak a hibáknak amit a másik balfasz művel meletted kocsival, PL képtelen megtanulni felfestett 3 sávos kanyarodó útnál melyik sávba érkezzen miután bekanyarodott a lámpától és mondjuk ne lökjön föl, ha nem tartod nyitva oldalra is a szemed akkor biza elfog vinni a ceed-es lotyó mert egy biccccs.....rutint szerezni autóval sokkal könyebb és jóval buztonságosabb, onnan jobb építkezni. Így hogy első gépére ül fel nem a géptől kell félnie, hanem attól hogy fog közlekedni, amíg rutint szerez. És itt mind1 hogy 125 cagy 400-asat vesz, nem azon múlik.

    a test azt teszi, amit az elme mond
    legyen benne alázat

    Pont ez mondjuk, nem csak én, fejben dől el, már írtam énis, ergo nem a géptől kell félni, a balesetek hány %-a van abból mert a motoros túlválallja magát? szerintem nem is kell tudnunk a statisztikát ehhez, túl sok.
    A félelem jó, sokmindentől megóv, aki nem fél az egy barom.

    [ Szerkesztve ]

    "Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Új hozzászólás Aktív témák