Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tutis

    őstag

    válasz ALI_G #16872 üzenetére

    Ezért is írtam hogy pár lépésről szépnek tűnik a motor..Csatoltam egy közeli képet, nagyíts bele és nézd meg pl a lámpa alatti légbeömlő illesztését, vagy ahol a fekete oldalidom csatlakozik a szürke részhez, látszik hogy nem teljesen pontos.

    megyek sorba a kérdéseiddel:
    Köridőmérő: Csakis az általad is csatoltat vedd:Szayer Géza: 06303987609
    Karbon védők: Dúzs Péter: 06209427240
    speedolhealer: Ágótól
    tengelyvédőt, lábtartót ebay-ról tudsz jóáron.

    Idomra visszatérve: Ha te pályázni is akarsz, szerintem ne akarj ilyen gyárival megegyező idomszettet venni, úgy törik mint a ropi, semmilyen védelmet nem ad a motornak. Olyan gyenge anyagból van hogy rögtön darabjaira hullik perecnél. Amit ajánlok az az üvegszálas idom, azokban kivágod a lámpák helyét és kész is vagy. A legjobb idomszettet Dúzs Péter készíti, a legtöbb versenyzőt is Ő látja el idommal. Sokkal erősebb mint a gyári vagy a gyárihoz hasonlító ebay-es idom, nekem már 3 perec van az idomban, és mégis semmi baja, mindig ki lehet javítani, mivel üvegszálból van, lehet pótolni a részeket. Legutóbbi perecemet Péter 3ezer Ft-ért javította ki, szóval nem egy drága dolog a javítás. Másfajta idomból utána se tudnék számolni mennyi lett volna, de tuti nem ennyi, ráadásul nem is védett volna ennyit. A lámpák kivágása kicsit pöcsölős, de megoldható, ha elrontod, Péter befoltozza a lyukat és kezdheted elölről :) Nekem elsőre sikerült hátulra, előlre meg sima kerek lámpát akartam, féltettem a gyárit, így Péterrel gyártattam le konzolt a lámpához..
    Szóval én ezt tanácsolom. Persze van még jópár idomszett gyártó, érdemes megfontolni az üvegszálas idomokat. Persze azt még fényezni is kell, de vannak nagyon jó fényező emberkék is.. Én ezt most magamnak oldom meg :)

    boogie84:
    Ha neked Alex azt mondta hogy amerikai változatot hoz, akkor olyat hoz. De az nem ugyanaz a hongkongi és kínai idomszettekkel, sem árban, sem minőségben.

    http://www.youtube.com/tutisgsxr

Új hozzászólás Aktív témák