Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • etnies

    senior tag

    válasz fattyu #143342 üzenetére

    Nem önbecsapás, hanem kockázatelemzés és döntéshozatal.
    Azt lehet mondani, hogy a döntés nem bölcs, de a bölcs döntés az lenne, ha motorra sem ülnék.

    Ha balesetem lesz, vállalom majd a következményeket, de igyekszem megelőzni, az amúgy is nagyon defenzív vezetési stílusom 1000-re pörgetem, a tempót pedig nullára veszem és azonnal lassítok, ha körém kerül bármi az úton vagy akár a járdán.
    Ez természetesen nem jelent 100%-os védelmet, de ahogy nyáron megyek a városban, ha fel vagyok öltözve, az húzós. Mert akkor kurvára sietek és a szemembe csorgó izzadságtól befeszülök és nem tudok koncentrálni.

    A mostani nyarak már nagyon durvák, itt Londonba egész Júniusban 30+ volt már, ami itt olyan, mint otthon a 40 (a pára miatt)
    Ez ilyen.

    Még annyi a különbség, hogy Londonban tényleg mindenki 35-50-el megy, nem úgy mint Budapesten, ahol az óra szerinti 70 az alap és onnan csak felfelé vezet az út.
    Itt máshogy közlekedünk.

    "de ez a városon belül 50 el. az összes perecem pest táblán belül történt. kivétel nélkül."

    Ez azért van, mert amennyiben nem ott történik, akkor nem tudod elmesélni a fórumon. Általában.

    [ Szerkesztve ]

    "önmagam hite vagyok magamban"

Új hozzászólás Aktív témák