Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tboy93

    nagyúr

    válasz dellfanboy #135661 üzenetére

    Eger -> Lillafüred -> Szilvásvárad kerülőt érdemes utánafűzni vagy arra nagyon szarok az utak? Kanyargósnak néz ki.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz dellfanboy #135661 üzenetére

    +1 és lehetőleg valamikor hétköznap... párommal voltunk hétvégén hát őszintén néha elképedtem a hülyéktől. Pedig utassal sem mentem tempótlanul. De mikor a birka rámelőzött úgy, hogy előttem autó szemből motoros azért elkapott az a klasszikus "'ez normális" gondolat. :U Szembe GSXS-es srác utána valamikor fordulhatott is és megkérdezte a kollégát a Parád utáni MOL kúton, hogy amúgy értelem szorult-e a fejébe vagy csak levegő. :DDD

    Eszméletlen sok a birka agyaltunk rajta visszafele is Mátra-e de inkább 25-ös Egernek és 3-ason haza pest felé. Zavaróan sok a türelmetlen hülye... a kedvencem az egy piros 600rr-es srác volt. :DD Tolta neki mint a barom de csak kanyartól kanyarig mi meg a két öreg postással Pega650 meg CB500 utassal és dobozokkal is kényelmesebb tempót diktáltunk, a végén elfogyott a türelme és kielőzőtt de akkorát satuzott a kanyarív előtt, hogy nem sokon múlt a kiegyenesítés... :W

    Nem csodálom, hogy kigyűltek már tavaly is a sünik a Mátrába..., Héregen nem voltam még idén de ha tippelnem kéne szombaton csúcsidőben az sem lehet gyengébb.

    tboy Lilafüreden ha nem rohantok tekeregjetek egyet akár ott a libegő is megéri. :K Utóbbi nagyon szép látvány mondom ezt úgy, hogy tériszonnyal zavart fel a kétlábonjáró véleményem és végig úgy szorítottam a vasat mintha nem lenne holnap. :DDD :DDD

    csongi A fórum népe padon mérve ~4-5 lovat* látott karbi csere nélkül (+os főfúvokákkal) de nem is emiatt ajánlották elméletileg sokkal kellemesebb lesz a teljesítmény leadás, fürgébbnek hat a motor indulástól a végéig. Nem a plusz lovakra helyezték a hangsúlyt, azért merült fel az ötlet eleve mert cserélni kell alapból nem szokás bedobni ahogy utána keresgéltem csak ha cserés kerül rendszeresen említésre. Ez nagyon fingfűrészelés, hogy klasszikus idézzek inkább a karakterét változtatja meg pozitív irányban.

    *itt frissen felújított blokkokról beszélünk értelemszerűen. Naná megint pár Thundersport500-as hétvégi hobbi pilótába futottam bele. Annyira idióta kérdésekkel piszkálom szerintem ezeket a fórumokat, hogy bevonzom őket a CB500 UK-ban is mindig tőlük jönnek a szerviz tippek. Vagy csak ők azok akik csavarra alátétre ismerik a blokkot. :)

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák