Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz runner 125 #113157 üzenetére

    Ferdzsoo: hát igen, aki motorozik megvan rá az esélye. A G-Shock túlélné ;]

    JDMKid: én is egy hasonlót használok "játszósnak", egy GW M5610-1ER

    runner 125: használom az alkalmazásokat, teló álandóan töltőn, Bosznia, Koszovó, Montenegró, Szerbia... NO mobilnet (vagyis van csak horror ár)... stb., stb.
    Pont ezt akartam felválltani valamivel. Nem akarom én útközben nézegetni :N
    Amúgy most is motorozás közben búvárhosszabbítóval hordom az órát a kesztyűn, az már megoldva.
    Két pácienst szemeltem ki erre a kis projektre:
    1. Suunto Traverse Alpha
    2. G-Shock Rangeman GPR B1000 1ER
    Szinte minden túrázás alkalmával mi is kiruccanuk off-roadba helyi srácokkal. Vagy quadokon vagy ami van :K A Suuntonak nagyon jó kis APP-ja van, tele cross-country MTB ösvényekkel. GPS-Glonassal 60 sec szinkronzálással kibírja az egész napot, nagyon pontos és utánna Movescount-ban rögzíti POI-kkal, topográf térképpel, stb.

    A G-Shock is ugyanezt tudja kb., de az mellett solar töltésű és strapabíróbb.

    A Suuntobol beszereztem egy tesztpéldányt, alig várom, hogy éles bevetésen mit tud. A Rangeman még várat magára (mivel mérete miatt kizárólag játszós lehet: 60mm, és nem is az olcsóbb órákhoz tatozik).

    Úgy néz ki kicsit túltolom a témát :Y de nagyon szeretem az órákat, motorokat, sört és a n...-ket ;]

    Majd beszámolok nektek az első tapasztalatomról, milyen is lett az eredmény.

    "there are more jacks then one at the fair..."

Új hozzászólás Aktív témák