Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • etnies

    senior tag

    válasz csongi #109909 üzenetére

    Ezen kívül az olvasás képességére és a cserélendő alkatrészre van szükséged a cseréhez:

    Továbbra sem értünk egyet, az otthoni szerelés nem kizáró ok, csak meg kell nézni a gazdát, aki elvégezte. Milyen szerszámokkal van felszerelve a garázsa, milyen hozzáállással rendelkezik.
    Sok márkaszervizes rémtörténetet ismerek, pl az én motorom otthon sem oda jár, hanem egy magánzóhoz, aki ugye drága, de megcsinál mindent rendesen.

    Egy gyalogos miatt cserélnem kellett ezt-azt a motoron, majdnem mindent megcsináltam itthon magamnak, de a crashbar cseréhez ki kellett venni az egyik blokkot tartó csavart, ezért elmentem vele szervizbe, mert nem volt mivel alátámasztanom a blokkot, ilyen gördeszkás-házilag eszkábálós dolgot nem akartam. Viszont a kézvédőt, lábtartót, kormányvégsúlyt megoldottam önmagam, és igen, megzsíroztam a lábtartó kenési pontját.

    Maradjunk annyiban, hogy az élet semelyik területén nem jó az általánosítás, így itt sem.

    (#109913) Khaosz55

    Nekem ez van, autópálya tempónál és nagy melegben (30+) hamar ledobja a lánc, de amúgy jó. Nincs mihez mérnem, ez az egyetlen amit használtam eddig.

    [ Szerkesztve ]

    "önmagam hite vagyok magamban"

Új hozzászólás Aktív témák