Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szilchi

    őstag

    válasz -Mosquito- #103950 üzenetére

    Végig néztem,nagyon komoly videó :Y Bár ahogy néztem ez nem az a piros szilikon,amivel én kínlódtam :D .Mondjuk amilyen áron mennek az AMG-k,nem is csodálom,hogy nem telik normális tömítésre :)

    Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

  • runner 125

    nagyúr

    válasz -Mosquito- #103950 üzenetére

    Az ifjú törökakarommondaninémet titán Mehmet is meglepve konstatálta... ;]

    geresics

    Rendben, próbálok majd beszámolni a fejleményekről.

    mm89

    Oh, akkor számodra ez ismert pálya.
    Azért ne túlozz.. :D Nincsenek szerelői vénáim, messze vagyok én attól h felújítós blogot nyissak, meg talán a motor sem az a kaliber.. ezek max tényleg olyan szintű apróságok, amit vidéken illik kisujjból magadnak megcsinálni. Max némi bátorítást adhat azoknak, akik egyébként még egy olajcsere erejéig sem mertek hozzányúlni eddig.
    Igen, korábban már én is kifejtettem az okokat. Nincs más enduro a piacon, ami ne lenne hamar pénztemető sajnos.

    LaciCRM

    S verzió.

    Értelmes saját képem még nincs is nagyon róla. Pont így néz ki:

    Amennyire tudtam utánajártam ennek a kérdéskörnek. Az E verzió ugyan 50 ló és picivel könnyebb is, nyilván nincs annyira kihegyezve, mint egy 450-es, 60 lovas versenyenduro, viszont már üzemórás, és az esélye a komoly ráköltésnek ennél a verziónál tizenévesen egyszerűen nagyobb, mint az S-nél. Nem akartam ekkora kockázatot vállalni.
    A rendszámozása is sokkal neccesebb, nincs féklámpa, elől is csak 1 tompított, nincs duda, stb.
    Kifejezetten soft endurora kerestem motort, jó gumival, kis átalakítással (lehet az S-t is okosítani. Kipufogó, megfelelő karburálás, kicsit áteresztőbb szűrő, ideális áttétel, 3x3 mod, kipugáz visszavezetés kiiktatása, stb) terepre ebből is ki lehet hozni egy olyan gépet, ami nyújt némi adrenalint, s mellette nem igényel évi 450k ráfordítást.

    [ Szerkesztve ]

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák